Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jaki ojciec taki syn - mężczyźni włamywali się do samochodów. Jeden z nich posiadał narkotyki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jaki ojciec taki syn - mężczyźni włamywali się do samochodów. Jeden z nich posiadał narkotyki
19-06-2015 10:19   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Policjanci z komisariatu targowego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania do samochodów oraz kradzież elektronarzędzi o łącznej wartości 35 tysięcy złotych. Jeden z mężczyzn odpowie dodatkowo za posiadanie narkotyków, a drugi za popełnienie przestępstwa w warunkach recydywy. Okazało się, że sprawcami są 48-letni ojciec i jego 26-letni syn.

Do pierwszej kradzieży doszło 10 czerwca. Nieznani wówczas sprawcy włamali się do nissana navary, a następnie ukradli z niego walizki z elektronarzędziami.

Następnej kradzieży dopuścili się dzień później. Tym razem przywłaszczyli sobie narzędzia z matiza. Straty skradzionych przez dwa dni przedmiotów wyceniono na 35 tysięcy złotych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań Targi zatrzymali sprawców kradzieży 12 czerwca br. Okazali się nimi 48-letni ojciec i jego 26-letni syn. Podczas przeszukania mieszkania, należącego do starszego z mężczyzn, mundurowi poza sprzętem pochodzącym z przestępstwa ujawnili blisko 27 gramów marihuany. Obydwoje usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, za które grozi nawet 10 lat więzienia. Ponadto 48-latek odpowie za posiadanie narkotyków. 26-latkowi natomiast, za popełnienie przestępstwa w warunkach recydywy, grozi podwyższenie wymiaru kary. Sprzęt, który udało się mundurowym odzyskać powrócił do właścicieli - informuje Patrycja Banaszak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Przypominamy, że 1 lipca przestanie działać komisariat targowy przy ul. Śniadeckich. Jego funkcjonowanie mają przejąć policjanci z Grunwaldu, z komendy przy ul. Rycerskiej. Natomiast podczas targów uruchamiany będzie tymczasowy posterunek. Więcej w artykule: Z początkiem lipca zlikwidowany zostanie komisariat Policji przy Śniadeckich.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

09

cze

do 14-06-2022
Łazarz
32. DNI ŁAZARZA

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: