Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Sztukmistrze" chodzili na szczudłach i żonglowali w Parku Wilsona - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Sztukmistrze" chodzili na szczudłach i żonglowali w Parku Wilsona
15-06-2015 07:51   Janusz Ludwiczak
W ramach projektu "Otwarta Strefa Kultury - Włącz Łazarz" najmłodsi mogli wziąć udział w warsztatach teatralnych z elementami technik cyrkowych. Uczestnicy akcji "Sztukmistrz" pokazali w sobotę w Parku Wilsona to, czego nauczyli się przez ostatni miesiąc.

Teatr Post Factum zorganizował dla uczniów łazarskich podstawówek warsztaty teatralne z elementami technik cyrkowych. W czasie cyklu spotkań każdy mógł nauczyć się m.in. kręcenia talerzami, chodzenia na szczudłach czy żonglowania. Uczestnicy akcji "Sztukmistrz" zapoznali się z podstawowym warsztatem pracy teatru niezależnego poprzez pracę nad świadomością własnego ciała, działania w przestrzeni miejskiej czy też pracę zespołową.

W sobotę w Parku Wilsona odbył się pokaz finałowy, w trakcie którego uczestnicy zaprezentowali nowo nabyte umiejętności.

Akcja "Sztukmistrz" była skierowana do uczniów szkół podstawowych z Łazarza. Dla dzieci zorganizowaliśmy przez cały maj warsztaty cyrkowe. Najmłodsi mogli nauczyć kręcić talerzami, chodzić na szczudłach, żonglować i robić duże bańki mydlane - dodaje Adam Kaźmierczak z Teatru Post Factum.

Teatr Post Factum zaczął swoją działalność dwa lata temu. Jesteśmy nieformalną grupą teatralną. Zajmujemy się szeroko pojętym teatrem niezależnym alternatywnym, przeprowadzamy uliczne akcje - objaśnia Adam Kaźmierczak.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

22

lut

do 25-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi meblowe
"Home Decor" - targi wnętrz

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: