Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dzieci stworzyły makietę Łazarza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dzieci stworzyły makietę Łazarza
02-06-2015 01:18   Janusz Ludwiczak
W ramach warsztatów "Wolno dzieciom" najmłodsi zbudowali wielkoformatową makietę Łazarza z materiałów recyklingowych. Dzieci mogły nauczyć się także chodzić na szczudłach i stworzyć własną kompozycję smakową ze świeżo wyciskanych soków.

Na makiecie, którą przygotowały nie mogło zabraknąć głównej ulicy Łazarza - Głogowskiej, a także Rynku Łazarskiego i Parku Kasprowicza, w którym najmłodsi zaprojektowali cyrk. W Ogrodzie Łazarz przy Potockiej umieścili jezioro, gdyż jak zaznaczyli brakuje w tym miejscu wodnego oczka. Na makiecie Łazarza pojawiła się również ogromna zjeżdżalnia z piaskownicą i fińskie domy.

W ramach warsztatów "Wolno dzieciom", które przygotował Generator Malta dzieci uczyły się również chodzić na szczudłach, a także tworzyli nowe owocowe eksperymenty smakowe. Ze świeżo wyciskanych owoców powstały soki: gruszkowo-ananasowo-liminkowy, bananowo-granatowo-pomarańczowy czy arbuzowo-miętowy.

W czerwcu w Ogrodzie Łazarz odbędzie się wiele wydarzeń. Będzie można m. in. obejrzeć seans filmowy na świeżym powietrzu.

W ramach Malta Festival planujemy kino plenerowe. W Ogrodzie Łazarz wyświetlony zostanie film "Xenia". Planujemy również różne koncerty, a także spektakl "Obsesja", który zaprezentuje Teatr Remus z Warszawy - zapowiada Agnieszka Różyńska z Fundacji Malta.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

12

maj

Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
w godz. 7:00-21:00

25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: