Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Konferencja klimatyczna oraz likwidacja Magnolii i Adrii łazarskimi wydarzeniami roku! - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Konferencja klimatyczna oraz likwidacja Magnolii i Adrii łazarskimi wydarzeniami roku!
19-01-2009 23:22   Janusz Ludwiczak
Wybraliśmy łazarskie wydarzenie 2008 roku. 29,13% głosujących uznało, że Konferencja Klimatyczna była największym wydarzeniem na Łazarzu. Natomiast 20.12% biorących udział w naszym plebiscycie uznało, że najważniejszym dzielnicowym wydarzeniem roku była likwidacja Miniaturki i Adrii oraz reaktywacja Magnolii.

Sporo osób wzięło udział w naszym plebiscycie, za co dziękujemy. Najwięcej, bo aż 29,13% uznało, że Konferencja Klimatyczna była największym wydarzeniem na Łazarzu w minionym roku. Nie ma się co dziwić. Na Targach zgromadziło się ponad 12 tysięcy gości ze 189 krajów z całego świata. Konferencja Klimatyczna przyniosła sporo korzyści dla dzielnicy. Wyremontowane zostały chodniki i posadzona nowa zieleń.

20,12% biorących udział w naszym plebiscycie uznało, że że najważniejszym dzielnicowym wydarzeniem roku była likwidacja Miniaturki i Adrii oraz reaktywacja Magnolii. Po ponad 50 latach nie ma już na kulinarno-imprezowej mapie Poznania ani Miniaturki, ani legendarnej Adrii.

Łazarskie podsumowanie roku oraz wyniki naszego plebiscytu można znaleźć na stronie: www.2008.lazarz.pl.

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: