Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pyrek, "Pudełkowo" i zapasy - festyn u Leśnych Ludków - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pyrek, "Pudełkowo" i zapasy - festyn u Leśnych Ludków
27-05-2015 23:51   redakcja, Przedszkole nr 39
Moc atrakcji czekała na dzieci z Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego podczas poniedziałkowego festynu rodzinnego.

Jak co roku społeczność Leśnych Ludków wesoło bawiła się na Festynie Rodzinnym w przedszkolnym ogródku. Z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci zaśpiewały rodzicom piosenkę. W czasie festynu dzieci i rodzice mieli okazję uczestniczyć w zabawach prowadzonych przez profesjonalny zespół oraz rozwijać swoje zdolności w kącikach zainteresowań - plastycznym "Mały artysta", zabaw konkstrukcyjnych "Pudełkowo", w zabawach z chustą Klanzy, w zapasach z zawodową zapaśniczką oraz pobawić się na placyku zabaw z przyborami sportowymi.

Dodatkową niespodzianką dla dzieci było malowowanie twarzy na kolorowe postaci z bajek oraz wizyta policjantów i sierżanta Pyrka.

W festynowej kafejce Leśne Ludki mogły delektować się pysznym jedzeniem czyli pyrki z gzikiem i ogórkiem małosolnym oraz hot-dogi, a także poczęstować się pysznymi wypiekami wykonanymi przez rodziców.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

do 27-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

26

paź

11:00
Łazarz
Łazarskie łazęgowanie - Łazarz wielokulturowy
Jakie są nasze korzenie, kim byli nasi przodkowie i ich sąsiedzi? Spacer śladami ludzi, którzy się osiedlili na Łazarzu i zbudowali dzielnicę - wyciec

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: