Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pyrek, "Pudełkowo" i zapasy - festyn u Leśnych Ludków - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pyrek, "Pudełkowo" i zapasy - festyn u Leśnych Ludków
27-05-2015 23:51   redakcja, Przedszkole nr 39
Moc atrakcji czekała na dzieci z Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego podczas poniedziałkowego festynu rodzinnego.

Jak co roku społeczność Leśnych Ludków wesoło bawiła się na Festynie Rodzinnym w przedszkolnym ogródku. Z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci zaśpiewały rodzicom piosenkę. W czasie festynu dzieci i rodzice mieli okazję uczestniczyć w zabawach prowadzonych przez profesjonalny zespół oraz rozwijać swoje zdolności w kącikach zainteresowań - plastycznym "Mały artysta", zabaw konkstrukcyjnych "Pudełkowo", w zabawach z chustą Klanzy, w zapasach z zawodową zapaśniczką oraz pobawić się na placyku zabaw z przyborami sportowymi.

Dodatkową niespodzianką dla dzieci było malowowanie twarzy na kolorowe postaci z bajek oraz wizyta policjantów i sierżanta Pyrka.

W festynowej kafejce Leśne Ludki mogły delektować się pysznym jedzeniem czyli pyrki z gzikiem i ogórkiem małosolnym oraz hot-dogi, a także poczęstować się pysznymi wypiekami wykonanymi przez rodziców.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: