Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Odkodowane HBO na koncert z zaprzysiężenia Prezydenta Obamy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Odkodowane HBO na koncert z zaprzysiężenia Prezydenta Obamy
16-01-2009 22:15   Janusz Ludwiczak
Dobra wiadomość dla abonentów kablówki. W niedzielę od 20:30 oglądać będzie odkodowany kanał HBO. Stacja pokaże na żywo uroczysty koncert z okazji zaprzysiężenia Baracka Obamy na 44. prezydenta Stanów Zjednoczonych.

W niiedzielę, 18 stycznia o godz. 20:30 blisko 50 tysięcy abonentów sieci Inea uzyska dostęp do odkodowanej bezpośredniej relacji w telewizji HBO z uroczystego koncertu z okazji zaprzysiężenia Baracka Obamy na 44. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Przekaz będzie dostępny dla wszystkich Abonentów INEA posiadających Pakiet Podstawowy Cyfrowy bądź Pakiet Podstawowy Cyfrowy HD w godzinach od 20:30 do 22:30.

Transmisję na żywo z wyjątkowego koncertu z okazji zaprzysiężenia Baracka Obamy stacja HBO pokaże jako jedyna w Polsce. Widowisko odbędzie się pod hasłem "We are one" w Waszyngtonie, w budynku Lincoln Memorial.

Podczas koncertu na scenie wystąpią największe gwiazdy świata rozrywki: Beyonce, Mary J. Blige, Bono, Garth Brooks, Sheryl Crow, Renee Fleming, Josh Groban, Herbie Hancock, Heather Headley, John Legend, Jennifer Nettles, John Mellencamp, Usher Raymond IV, Shakira, Bruce Springsteen, James Taylor, will.i.am i Stevie Wonder. Fragmenty tekstów historycznych będą odczytywane ze sceny przez Jamie’go Foxxa, Toma Hanksa, Martina Luthera Kinga III, Queen Latifah i Denzela Washingtona.

Widowisko będzie się odnosiło do przełomowych wydarzeń z historii Stanów Zjednoczonych. Scena zostanie ustawiona pod pomnikiem Abrahama Lincolna, dookoła którego zgromadzą się tysiące widzów. Wstęp na imprezę jest wolny. Całość wyreżyseruje Don Mischer, który odpowiadał za otwarcie i zamknięcie igrzysk olimpijskich.

HBO odkodowane będzie także w innych sieciach kablowych i telewizjach satelitarnych.


Fot: HBO

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: