Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W piątek wieczorem zabrzmi "Rytm Łazarza" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W piątek wieczorem zabrzmi "Rytm Łazarza"
22-05-2015 01:04   Janusz Ludwiczak
Przez dwa tygodnie uczniowie Gimnazjum nr 51 wsłuchiwali się w rytm dzielnicy. Podczas warsztatów wspólnie z raperem, didżejem i dziennikarką radiową zbierali dźwięki Łazarza i kryjące się w nich historie. Efekty pracy będzie można posłuchać podczas koncertu finałowego o godz. 18:30 w Ogrodzie Łazarz.

W ramach projektu "Włącz Łazarz - Otwarta Strefa Kultury" odbyły się warsztaty raperskie, didżejskie i reporterskie dla młodzieży. Gimnazjaliści mogli poznać techniki miksowania, a pod okiem rapera znaleźć dobre rymy, bity i stworzyć swój tekst.

Od początku maja z grupą młodych twórców, głównie z Gimnazjum nr 51 pod wodzą mistrzów: Wandy Wasilewskiej (dziennikarki) i Dawida Dąbrowskiego (producenta muzycznego) opanowywaliśmy moc odsłuchu radiowego, poskramialiśmy syntezatory i plątaliśmy dźwięki. W piątek, w Ogrodzie Łazarz na jednej scenie zagrają uczestnicy i prowadzący warsztaty - zapowiada Agnieszka Różyńska z Fundacji Malta.

Rytm Łazarza jest częścią projektu "Włącz Łazarz" realizowanego w ramach Otwartej Strefy Kultury dzięki połączeniu sił różnych inicjatyw zaangażowanych we wspólne działanie na rzecz kreatywnego wykorzystania pustostanów, odnawiania zaniedbanych przestrzeni i tworzenia miejsc przyjaznych kulturze w dzielnicy Łazarz. Projekt został sfinansowany przez Urząd Miasta Poznania oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

do 20-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena. Targi gier i multimediów

19

paź

do 20-10-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Wystawa storczyków

20

paź

Poznań * Łazarz
20. Poznań Maraton

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: