Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi zamieniły się w porodówkę! W sobotę nad ranem na świat przyszła mała owieczka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi zamieniły się w porodówkę! W sobotę nad ranem na świat przyszła mała owieczka
17-05-2015 08:06   Janusz Ludwiczak
W nocy z piątku na sobotę jeden z targowych pawilonów zamienił się w porodówkę. Na Targach na świat przyszła mała owieczka rasy "Ile de France".

W sobotę ok. godz. 4:00 rano pawilon targowy zamienił się w porodówkę. Na Targach na świat przyszła mała owieczka rasy "Ile de France". Szczęśliwym właścicielem młodego zwierzaka jest Pan Mariusz Potoczak z miejscowości Przełęk z województwa opolskiego. Mały zwierzak jest pod opieką mamy i można go oglądać w pawilonie 5 MTP - informuje Karolina Nawrot z Centrum Prasowego MTP.

Na XXVII Krajowej Wystawie Zwierząt Hodowlanych, którą można oglądać bezpłatnie do godz. 17 prezentowanych jest ponad 80 koni, 233 sztuki bydła mlecznego i mięsnego, trzodę chlewną i prawie 600 zwierząt futerkowych, w tym nutrie i szynszyle. W ramach imprezy odbywają się oceny bydła, trzody, koni, kóz i drobiu oraz wybór czempionów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: