Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi zamieniły się w porodówkę! W sobotę nad ranem na świat przyszła mała owieczka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi zamieniły się w porodówkę! W sobotę nad ranem na świat przyszła mała owieczka
17-05-2015 08:06   Janusz Ludwiczak
W nocy z piątku na sobotę jeden z targowych pawilonów zamienił się w porodówkę. Na Targach na świat przyszła mała owieczka rasy "Ile de France".

W sobotę ok. godz. 4:00 rano pawilon targowy zamienił się w porodówkę. Na Targach na świat przyszła mała owieczka rasy "Ile de France". Szczęśliwym właścicielem młodego zwierzaka jest Pan Mariusz Potoczak z miejscowości Przełęk z województwa opolskiego. Mały zwierzak jest pod opieką mamy i można go oglądać w pawilonie 5 MTP - informuje Karolina Nawrot z Centrum Prasowego MTP.

Na XXVII Krajowej Wystawie Zwierząt Hodowlanych, którą można oglądać bezpłatnie do godz. 17 prezentowanych jest ponad 80 koni, 233 sztuki bydła mlecznego i mięsnego, trzodę chlewną i prawie 600 zwierząt futerkowych, w tym nutrie i szynszyle. W ramach imprezy odbywają się oceny bydła, trzody, koni, kóz i drobiu oraz wybór czempionów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: