Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Czesi, Węgrzy, Słowacy i Turcy stworzą w Ogrodzie Łazarz meble z drewna - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Czesi, Węgrzy, Słowacy i Turcy stworzą w Ogrodzie Łazarz meble z drewna
10-05-2015 00:14   Janusz Ludwiczak
Meble z drewna znajdą się w Ogrodzie Łazarz przy ul. Potockiej. Stworzą je uczestnicy projektu "Mood for Wood", wśród których są uczestnicy międzynarodowych warsztatów dla studentów kierunków projektowych z Czech, Węgier, Słowacji, Turcji i Polski.

W sobotę w Ogrodzie Łazarz odbyło się spotkanie integracyjne uczestników projektu "Mood for Wood", w którym biorą udział studenci uczelni zajmujących się projektowaniem, urbanistyką, designem.

Uczestnicy projektów, którzy przyjechali na Łazarz z Czech, Słowacji, Węgier, Turcji i całej Polski nie tylko zaprojektują, ale zbudują meble z drewna, które w czwartek na stałe zagoszczą w Ogrodzie Łazarz. Organizatorem projektu jest Generator Malta, przy współpracy Klubu Osiedlowego "Krąg".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: