Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Czesi, Węgrzy, Słowacy i Turcy stworzą w Ogrodzie Łazarz meble z drewna - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Czesi, Węgrzy, Słowacy i Turcy stworzą w Ogrodzie Łazarz meble z drewna
10-05-2015 00:14   Janusz Ludwiczak
Meble z drewna znajdą się w Ogrodzie Łazarz przy ul. Potockiej. Stworzą je uczestnicy projektu "Mood for Wood", wśród których są uczestnicy międzynarodowych warsztatów dla studentów kierunków projektowych z Czech, Węgier, Słowacji, Turcji i Polski.

W sobotę w Ogrodzie Łazarz odbyło się spotkanie integracyjne uczestników projektu "Mood for Wood", w którym biorą udział studenci uczelni zajmujących się projektowaniem, urbanistyką, designem.

Uczestnicy projektów, którzy przyjechali na Łazarz z Czech, Słowacji, Węgier, Turcji i całej Polski nie tylko zaprojektują, ale zbudują meble z drewna, które w czwartek na stałe zagoszczą w Ogrodzie Łazarz. Organizatorem projektu jest Generator Malta, przy współpracy Klubu Osiedlowego "Krąg".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: