Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

O konferencji o zasięgu światowym... - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
O konferencji o zasięgu światowym...
14-01-2009 21:46   Janusz Ludwiczak
Ukazał się kolejny numer biuletynu Rady Osiedla Targowego - "Nasze Osiedle Targowe", w którym podsumowanie Konferencji Klimatycznej ONZ i jak wpłynęła na Osiedle Targowe.

W "Naszym Osiedlu Targowym" ponadto o 100.urodzinach jednej z mieszkanek osiedla, biesiadzie zorganizowanej z okazji Święta Niepodległości, spotkaniu andrzejkowym i ze Świętym Mikołajem. W biuletynie także relacja z obchodów 90.rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Najnowsze i archiwalne numery biuletynów osiedlowych "Nasze Osiedle Targowe" Rady Osiedla Targowego oraz "Wieści Łazarskie" Rady Osiedla Świętego Łazarza można pobrać o każdej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę z portalu lazarz.pl


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
12

lis

19:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Pedagogów

13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: