Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W sklepie "Mystic Shop" na Głogowskiej znaleziono kilkanaście sztuk dopalaczy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W sklepie "Mystic Shop" na Głogowskiej znaleziono kilkanaście sztuk dopalaczy
24-04-2015 07:37   Janusz Ludwiczak
Inspektorzy Sanepidu wraz z Policją i Służbą Celną przeprowadzili kontrolę sklepów sprzedających niebezpieczne substancje chemiczne jako artykuły kolekcjonerskie. W punkcie na ul. Głogowskiej, przy Strusia znaleziono kilkanaście sztuk tzw. "dopalaczy". Właściciel punktu otrzymał zakaz sprzedaży produktów i może spodziewać się kary grzywny i otrzymania zakazu prowadzenia działalności gospodarczej.

W tym miesiącu Sanepid wspólnie z policjantami i celnikami przeprowadził kolejne kontrole punktów, w których można kupić dopalacze.

W punkcie na ul. Głogowskiej przy Śniadeckich nic nie wykryto, natomiast w punkcie przy Strusia znaleźliśmy szesnaście sztuk dopalaczy. Zatrzymano produkty, które wskazują, że są to dopalacze. Właściciel punktu otrzymał zakaz sprzedaży produktów. Próbki produktów zostały przekazane do badań laboratoryjnych. Jeśli okaże się, że sklep sprzedawał niebezpieczne substancje chemiczne jako artykuły kolekcjonerskie właściciel otrzyma karę grzywny i zakaz prowadzenia działalności gospodarczej - powiedziała w rozmowie z portalem lazarz.pl Cyryla Staszewska, rzecznik Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu.


Komentarze (5)

25-04-2015 12:09:12
Negatyw
Tak jak napisałem już kiedyś - najpierw akcja, a potem felieton! Właściwa kolejność została tym razem zachowana i SĄ EFEKTY.
25-04-2015 08:15:05
sexledi
niech zamykają te dopalacze maskra :!!
24-04-2015 21:47:54
xXx
hubi popieram, spalic te budy i ta patologie co to biora razem z tymi budami
24-04-2015 10:06:50
kombi
@hubi - jesteś strażakiem, harcerzem czy marihuanistą, że tak lubisz palić?
24-04-2015 08:31:44
hubi
Spalic wszystkie budy z tym gównem
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

lis

do 29-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Fit Expo: Fitness & Sport Park" - targi sportoweODWOŁANE

04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: