Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej, Reymonta i Arciszewskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej, Reymonta i Arciszewskiego
23-04-2015 13:23   Janusz Ludwiczak
W związku z budową systemu ITS do soboty włącznie nie będzie działać sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej, Arciszewskiego, Grochowskiej i Reymonta. Szczególną uwagę powinni zwrócić zarówno kierowcy jak i piesi.

W czwartek, piątek i sobotę wystąpią tymczasowe utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ulic Arciszewskiego/Grochowska/Reymonta/Hetmańska związane z budową systemu ITS. Nie będzie działać sygnalizacja świetlna.

Szczególną uwagę powinni zwrócić zarówno kierowcy i piesi. Przypomnijmy, że w przypadku wyłączonej sygnalizacji świetlnej obowiązują ogólne zasady ruchu drogowego - znaki poziome i informacyjne. Pierwszeństwo przejazdu mają kierowcy jadący w relacji Arciszewskiego - Reymonta, gdyż ulice Hetmańska i Grochowska są podporządkowane, zaś ulice Arciszewskiego i Reymonta są drogą z pierwszeństwem przejazdu. Kierowcy powinni również przepuszczać pieszych.

Utrudnienia powinny zakończyć się w sobotę do godz. 20.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: