Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi zamieniły się w salon fryzjersko-kosmetyczny {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi zamieniły się w salon fryzjersko-kosmetyczny {GALERIA ZDJĘĆ}
19-04-2015 01:12   Janusz Ludwiczak
W weekend na MTP odbywają się targi fryzjerski i kosmetyczne. Przez dwa dni styliści czeszą, strzygą i malują, pokazując co będzie modne podczas najbliższego sezonu. Zwiedzający mogą zapoznać się z najnowszymi trendami czy zakupić również kosmetyki i inne profesjonalne produkty po promocyjnych cenach.

Na targach kosmetyków "beautyVision" i Forum Fryzjerstwa "Look" prezentowanych jest prawie 400 krajowych i zagranicznych marek oraz firm. Na stoiskach wystawcy zaprezentowali kosmetyki i akcesoria do stylizacji włosów, pielęgnacyjne, artykuły do zdobienia paznokci, sprzęt i wyposażenie salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Zwiedzający mogą również w promocyjnych cenach zakupić kosmetyki, które na co dzień dostępne są tylko dla profesjonalistów.

Styliści i wizażyści doradzają również jaki krem jest najlepszy dla naszej cery oraz który odcień podkład, czy kredki do oczu najlepiej pasuje do naszej karnacji. Specjaliści podpowiadają także jak pielęgnować włosy i malować paznokcie.

W ramach targów fryzjerskich i kosmetycznych odbywają się Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego, Otwarte Mistrzostwa w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów, Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Zdobnictwie Paznokci, Otwarte Mistrzostwa w Makijażu Profesjonalnym czy konkurs Kreator - promujący młodych, zdolnych stylistów.

Forum Fryzjerstwa "Look" oraz Forum Kosmetyki "BeautyVision" odbędzie się jeszcze w niedzielę w godz. od 10:00 do 18:00. Bilety wstępu kosztują 39 złotych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: