Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Parku Kasprowicza będzie działać kino plenerowe - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Parku Kasprowicza będzie działać kino plenerowe
18-04-2015 00:43   Janusz Ludwiczak
W ramach programu Centrum Warte Poznania w Parku Kasprowicza, tuż obok pływalni letniej w lipcu i sierpniu działać będzie kino plenerowe.

Stowarzyszenie Kolektyw Kąpielisko w ramach konkursu Centrum Warte Poznania pozyskało środki na zorganizowanie letniego kina plenerowego.

W ramach konkursu Centrum Warte Poznania przygotowujemy "Kin(o)gród", czyli kino plenerowe w Parku Kasprowicza. Zorganizujemy w sumie dziewięć seansów. Najpierw przygotowujemy wraz z mieszkańcami siedziska m.in. z palet ekologicznych, później postawimy ekran. Idea jest taka, by mieszkańcy sami przyczynili się do powstania kina. Wielokrotnie słyszeliśmy od mieszkańców, że na Łazarzu brakuje kina - wyjaśnia Klaudia Lewczuk, Stowarzyszenie Kolektyw Kąpielisko.

Organizatorzy na razie nie zdradzają repertuaru, który jest niespodzianką. Jak udało nam się dowiedzieć tematyka filmów ma być skupiona wokół miejsca, w którym będzie działać kino - czyli ogrodu i basenu. Seanse mają być emitowane w lipcowe i sierpniowe weekendy ok. godz. 22. Jak zapewniła nas Klaudia Lewczuk z Kolektywu Kąpielisko z pewnością nie będzie to czwartek, gdyż w ten dzień kino plenerowe organizuje Winiarnia Pod Czarnym Kotem przy zbiegu ulic Marcelińskiej i Wolsztyńskiej.


Komentarze (2)

30-06-2015 19:18:30
skwierek
i co z tym kinem? jakiś repertuar?
18-04-2015 13:18:00
morlock
Pani Klaudio a może starczy rozpropagowanie wśród Łazarzan i Poznaniaków by każdy przynósł z sobą ryczkę lub jaśka pod d..ę Na grzyba nam palety? I jeszcze to uprzątnąć trzeba. A tak to wiadomo - poznaniak swoje zabierze, bo to jego a bamber zostawi i jeszcze dosra. Dzięki za próby zagospodarowania . Poznaniacy są z Panią.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: