Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ponad 113 tysięcy osób odwiedziło Motor Show - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ponad 113 tysięcy osób odwiedziło Motor Show
14-04-2015 00:24   Janusz Ludwiczak
17 324 osób więcej niż przed rokiem odwiedziło targi motoryzacyjne Motor Show, które przez cztery dni odbywały się w dwunastu pawilonach MTP.

113 337 osób obejrzało najnowsze modele samochodów, motocykli, kamperów a nawet samolotów i motorówek na targach "Motor Show", które przez cztery dni odbywały się w dwunastu pawilonach MTP. Na powierzchni ponad 50 tys. m kw. można było oglądać ekspozycje ponad 200 wystawców, którzy zaprezentowali kilkanaście premierowych modeli.

Zwiedzających było znacznie więcej niż w roku ubiegłym. Motor-Show 2014 odwiedziło 96 013 osób, w tym roku liczba gości zwiększyła się o ponad 17 tysięcy. Zwiedzający mogli zobaczyć m.in. kulę śmierci, w zamkniętej okrągłej klatce ścigali się motocykliści, którzy do Poznania przyjechali z Czech. W ramach "Motor Show" odbyły się także m.in. nowoczesna szkoła nauki jazdy, IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, 21. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej czy zlot Caravaningu.

Kolejne targi motoryzacyjne odbędą się od 14 do 17 kwietnia 2016. A już w ten weekend na MTP odbędą się targi fryzjerskie i kosmetyczne.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: