Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dorota Wysocka wyróżniona Brązowym Krzyżem Zasługi dla ZHP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dorota Wysocka wyróżniona Brązowym Krzyżem Zasługi dla ZHP
12-04-2015 09:32   Redakcja
Podharcmistrz Dorota Wysocka, komendantka Szczepu Łazarz otrzymała Brązowy Krzyż Zasługi dla ZHP.

Krzyż "Za Zasługi dla ZHP" przyznawany jest od 1965 roku. W 1979 roku ustanowiono drugi stopień odznaczenia Złoty Krzyż "Za Zasługi dla ZHP", a w 2007 roku trzeci stopień Brązowy Krzyż "Za Zasługi dla ZHP". Członkom Szarych Szeregów, prowadzącym działalność konspiracyjną w czasie okupacji hitlerowskiej, do odznaczenia nadawana była Rozeta z Mieczami, przypinana na wstążce. Krzyż "Za Zasługi dla ZHP" nadaje Przewodniczący ZHP z własnej inicjatywy, na wniosek Naczelnika ZHP lub właściwego komendanta chorągwi.

W piątek, 10 kwietnia Brązowy Krzyż Zasługi dla ZHP otrzymała druhna podharcmistrz Dorota Wysocka, komendantka Szczepu Łazarz. Uroczystość wręczenia tego honorowego odznaczenia miała miejsce w siedzibie Komendy Hufca Poznań - Grunwald.

Brązowy Krzyż „Za Zasługi dla ZHP” może być nadany instruktorom ZHP, którzy są naturalnymi liderami swoich środowisk, kształtującymi, niezależnie od pełnionej funkcji, poszanowanie dla wartości płynących z Prawa Harcerskiego, będących wzorcami do naśladowania dla innych, za systematyczną i skuteczną pracę motywacyjną.


Komentarze (2)

13-04-2015 22:01:08
:)
SERDECZNE GRATULACJE
13-04-2015 10:31:03
;-)
Gratulacje. Dziękujemy Druhnie!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: