Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Super maszyny i piękne panie - prawie wszystko dla fanów czterech kółek na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Super maszyny i piękne panie - prawie wszystko dla fanów czterech kółek na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
10-04-2015 00:48   Janusz Ludwiczak
Najnowsze modele samochodów, motocykli, kamperów a nawet motorówek i samolotów można oglądać podczas Targów Motoryzacyjnych "Motor-Show", które do niedzieli potrwają w dwunastu pawilonach MTP.

W dwunastu pawilonach można oglądać ekspozycje ponad 200 wystawców, wśród których prezentowane są takie marki jak Porche, Jaguar, Rolls-Royse, a także Ford, Fiat, Kia, Mercedes czy BMW. W pawilonie 3a swoją premierę mają również produkowane w Poznaniu samochody takich marek jak Volkswagen i Skoda.

W ramach "Motor Show" odbywa się m.in. nowoczesna szkoła nauki jazdy, IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, 21. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej czy zlot Caravaningu.

Targi motoryzacyjne można zwiedzać do niedzieli włącznie. Bilety wstępu kosztują 20 złotych, a rodzinne 15 zł/osob. (minimum 3 spokrewnione osoby, w tym minimum jedno dziecko do 13 roku życia).


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: