Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prezydent Jaśkowiak z Prawem do Miasta dyskutował o tramwaju na os. Kopernika - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prezydent Jaśkowiak z Prawem do Miasta dyskutował o tramwaju na os. Kopernika
30-03-2015 07:19   Janusz Ludwiczak
W czwartek stowarzyszenie Prawo do Miasta zorganizowało otwarte spotkanie dla mieszkańców, podczas którego dyskutowano o przebiegu trasy tramwajowej na Naramowice i sensie poprowadzeniu bimby na os. Kopernika. W spotkaniu wziął udział Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania wraz ze swoim zastępcą Maciejem Wudarskim.

Główny punkt spotkania stanowiła prezentacja Jerzego Babiaka na temat problemów i perspektyw ruchu tramwajowego w Poznaniu. Nagrodzona brawami prezentacja specjalisty ds. transportu i współzałożyciela PdM, z krytycznym spojrzeniem na politykę transportową miasta, wywołała dłuższą dyskusję. Na jakie inwestycje stać teraz miasto? Jaki ma mieć przebieg tramwaj na Naramowice? Czy tramwaj na os. Kopernika ma sens i którędy? Jakie krótkie odcinki tramwajów dałyby nową jakość? - informuje Prawo do Miasta.

W spotkaniu wzięli udział również Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania i jego zastępca Maciej Wudarski, a także przedstawiciele Zarządu Transportu Miejskiego. Nie zabrakło również 10-osobowej grupy mieszkańców.


R E K L A M A

Komentarze (2)

31-03-2015 06:35:26
Negatyw
Tradycyjnie - żadnych wniosków!
30-03-2015 12:42:00
maciej
No dobrze, i jakie z tego zebrania wnioski?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

wrz

do 22-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Common Future - Kongres Odbudowy Ukrainy

23

wrz

do 24-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: