Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Trzeci rok z rzędu srebrny medal dla siatkarek z 33 LO - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Trzeci rok z rzędu srebrny medal dla siatkarek z 33 LO
29-03-2015 00:54   redakcja, Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych
Po raz trzeci siatkarki reprezentujące Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych (XXXIII LO) wywalczyły awans do Finału Mistrzostw Miasta Poznania.

23 marca okazał się szczęśliwy dla naszych siatkarek. W półfinałowym meczu dziewczęta pokonały reprezentację VI LO 2:0, tym samym po raz trzeci wywalczyły awans do Finału Mistrzostw Miasta Poznania. Mecz decydujący o Tytule Mistrza Poznania przepełniony był licznymi długimi wymianami, walką „punkt za punkt”. Do końca toczył się siatkarski bój. W końcowej klasyfikacji lepsze okazały się podopieczne Pana Marka Tuszyńskiego i to One odebrały Puchar z rąk Andrzeja Bielerzewskiego.

Z przykrością informujemy, że poprzez zmiany wprowadzone przez Szkolny Związek Sportowy Wielkopolska nasza reprezentacja nie wystąpi w Finale Wojewódzkim. Jest to decyzja bardzo krzywdząca, ponieważ w poprzedniej edycji Igrzysk tytuł Mistrza Województwa wywalczyła drużyna z rejonu poznańskiego i to z tego rejonu według starych przepisów obowiązujących wiele lat, powinny w finałach znaleźć się dwie drużyny. Po zmianach prawo gry dostały dwie drużyny z rejonu organizatora- z Kalisza (organizatora finału). Zmiana ta pokazuje, że nie koniecznie trzeba być najlepszym, wystarczy zorganizować zawody.

Nasza reprezentacji od dwóch lat rywalizowała w półfinałach Mistrzostw Wlkp. ocierając się o finał. Tym samym jest to bardzo dziwna zmiana wprowadzona przez władze SZS Wielkopolska. Mimo wszystko dziękujemy za zaangażowanie, chęć walki oraz gratulujemy wyniku sportowego uzyskanego przez Nasze Siatkarki!

Daniel Banaszewski
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: