Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Karwowskiego: był półtorametrowy płot, zostały kikuty - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Karwowskiego: był półtorametrowy płot, zostały kikuty
26-03-2015 08:12   Janusz Ludwiczak
Proszę mi to wytłumaczyć: przy ulicy Karwowskiego mieliśmy piękny żywopłot, wysoki na jakieś 1,5 m, w zeszłym tygodniu ZDM, do którego należał, zrobił z niego to, co na zdjęciach - zostały same kikuty... - alarmuje mieszkaniec ulicy Karwowskiego.

Przy ulicy Karwowskiego mieliśmy piękny żywopłot, wysoki na jakieś 1,5 m, w zeszłym tygodniu ZDM, do którego należał, zrobił z niego to, co na zdjęciach - zostały same kikuty - żali się Marcin Moskalewicz, mieszkaniec ulicy Karwowskiego.

Zarząd Dróg Miejskich przycinał krzewy w celu ich odmłodzenia. Przycięcie starych gałęzi spowoduje odrośnięcie nowych, co było niemożliwe przy gąszczu starych gałęzi. Może to teraz nieciekawie wygląda ale efekt będzie za jakiś czas widoczny. Takie wyjaśnienie otrzymałam z ZDM - odpowiada Maria Łazarz z Rady Osiedla Św. Łazarz.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Fot: Marcin Moskalewicz

ZOBACZ TAKŻE: Samochody znów rozjeżdżają Park Kasprowicza

ZOBACZ TAKŻE: Na Niecałej wycięto kilka akacji

ZOBACZ TAKŻE: Wycięto kilkanaście drzew w Parku Kasprowicza

ZOBACZ TAKŻE: Początkowo zwała się Fichtego. Sto lat temu powstały domy dla niemieckich urzędników-ul.Karwowskiego

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: