Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tydzień bamberski i Marzanny w SP26 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tydzień bamberski i Marzanny w SP26
26-03-2015 00:13   redakcja, Szkoła Podstawowa nr 26
Każda z klas Szkoły Podstawowej nr 26 przygotowała w piątek marzannę, by z wielką radością pożegnać zimę i powitać wiosnę. Ponadto uczniowie klas zerowych, pierwszych, drugich i trzecich spotkali się z przedstawicielkami bamberskich rodzin aby podsumować "Tydzień bamberski" i wręczyć nagrody zwycięzcom konkursów.

W piątek, 20 marca każda z klas przygotowała swoją Marzannę. Uczniowie ubrali w ekologiczne stroje przygotowali występy. Ponadto podczas uroczystości dla klas 0-III spotkaliśmy z przedstawicielkami bamberskich rodzin aby podsumować "Tydzień bamberski" i wręczyć nagrody zwycięzcom konkursów.

Klasy IV-VI miały przyjemność obejrzeć dwa przedstawienia teatralne przygotowane przez klasy piąte pod opieką pani Alicji Ratajczak. To był bardzo wesoły i kolorowy dzień w naszej Szkole. Uczniowie przywdziali odzież w wiosennej odsłonie, a dziewczyny dodatkowo udekorowane były kwiecistymi wzorami i wiankami.

Kamila Gruby-Miodońska
Opiekun Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 26


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

do 27-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

26

paź

11:00
Łazarz
Łazarskie łazęgowanie - Łazarz wielokulturowy
Jakie są nasze korzenie, kim byli nasi przodkowie i ich sąsiedzi? Spacer śladami ludzi, którzy się osiedlili na Łazarzu i zbudowali dzielnicę - wyciec

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: