Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przedszkolaki już świętują Wielkanoc... na sportowo w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przedszkolaki już świętują Wielkanoc... na sportowo w Arenie
25-03-2015 16:19   Janusz Ludwiczak
Bieg z przeszkodami, czołganie się w tunelu i rzut piłką do celu czekają na przedszkolaków w ramach dziesiątej edycji "Sportowego Zajączka". Ponad 300 dzieci w wieku 5 i 6 lat z jedenastu poznańskich przedszkoli wzięło udział w pierwszym dniu "Sportowego Zajączka".

"Sportowy Zajączek" odbywa się w Arenie już po raz trzynasty. Biorą w nim udział dzieci urodzone w 2009 i 2010 roku.

Ponad trzystu pięcio i sześciolatków z jedenastu przedszkoli wzięło udział w pierwszym dniu sportowych zmagań.

Najmłodsi rywalizowali w kilkunastu konkurencjach, wśród których były między innymi zapełnianie koszyczka wielkanocnego, wyścigi gokartów i zajęcze skoki. Dzieci chętnie brały udział w rywalizacji i pozował do zdjęć z zającem wielkanocnym. Zawody składają się w sumie z 10 konkurencji związanych z Wielkanocą. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody. Oprócz zawodów na wszystkich przybyłych dzieci oraz ich opiekunów, czekać będą dodatkowe atrakcje, występy artystyczne oraz zabawy z animatorami. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i kibicowania - objaśnia Błażej Daracz, rzecznik prasowy POSiR.

"Sportowy Zajączek" organizowany przez Młodzieżowy Ośrodek Sportowy Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji przy współudziale Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania. Tegoroczna, już trzynasta edycja imprezy, zakończy się w piątek 27 marca.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

do 27-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

26

paź

11:00
Łazarz
Łazarskie łazęgowanie - Łazarz wielokulturowy
Jakie są nasze korzenie, kim byli nasi przodkowie i ich sąsiedzi? Spacer śladami ludzi, którzy się osiedlili na Łazarzu i zbudowali dzielnicę - wyciec

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: