Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przedszkolaki już świętują Wielkanoc... na sportowo w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przedszkolaki już świętują Wielkanoc... na sportowo w Arenie
25-03-2015 16:19   Janusz Ludwiczak
Bieg z przeszkodami, czołganie się w tunelu i rzut piłką do celu czekają na przedszkolaków w ramach dziesiątej edycji "Sportowego Zajączka". Ponad 300 dzieci w wieku 5 i 6 lat z jedenastu poznańskich przedszkoli wzięło udział w pierwszym dniu "Sportowego Zajączka".

"Sportowy Zajączek" odbywa się w Arenie już po raz trzynasty. Biorą w nim udział dzieci urodzone w 2009 i 2010 roku.

Ponad trzystu pięcio i sześciolatków z jedenastu przedszkoli wzięło udział w pierwszym dniu sportowych zmagań.

Najmłodsi rywalizowali w kilkunastu konkurencjach, wśród których były między innymi zapełnianie koszyczka wielkanocnego, wyścigi gokartów i zajęcze skoki. Dzieci chętnie brały udział w rywalizacji i pozował do zdjęć z zającem wielkanocnym. Zawody składają się w sumie z 10 konkurencji związanych z Wielkanocą. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody. Oprócz zawodów na wszystkich przybyłych dzieci oraz ich opiekunów, czekać będą dodatkowe atrakcje, występy artystyczne oraz zabawy z animatorami. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i kibicowania - objaśnia Błażej Daracz, rzecznik prasowy POSiR.

"Sportowy Zajączek" organizowany przez Młodzieżowy Ośrodek Sportowy Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji przy współudziale Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania. Tegoroczna, już trzynasta edycja imprezy, zakończy się w piątek 27 marca.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: