Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Utrudnienia na skrzyżowaniu Hetmańskiej i Dmowskiego oraz Głogowskiej i Rynku Łazarskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Utrudnienia na skrzyżowaniu Hetmańskiej i Dmowskiego oraz Głogowskiej i Rynku Łazarskiego
15-03-2015 22:19   Janusz Ludwiczak
W najbliższych dniach w związku z budową systemu ITS kierowców i pieszych będą czekać utrudnienia na skrzyżowaniach ulic: Hetmańska/Dmowskiego, Głogowska/Rynek Łazarski oraz Palacza/Głogowska.

Jak informuje spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie w najbliższych dniach wystąpią tymczasowe utrudnienia w ruchu związane z budową systemu ITS.

17, 18 i 19 marca w godz. 9:00-14:00 odtwarzana będzie nawierzchnia jezdni po modernizacji sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Dmowskiego.

Od wtorku, 17 marca godz. 8:00 do środy, 18 marca godz. 22:00 nie będzie działać sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej z Rynkiem Łazarskim. Drogowcy będą wymieniać sygnalizatory.

Podobne prace związane z modernizacją sygnalizacji świetlnej będą prowadzone od 19 marca godz. 8 do 21 marca godz. 22 na skrzyżowaniu ulic Palacza i Głogowskiej.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

wrz

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Żniwna dziewczyna” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". W programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do lata i żniw – z

18

wrz

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

20

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"O rogalach Świętomarcińskich"- Spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika

21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: