Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od dachówek, drzwi i okien po narzędzia, rusztowania i maszyny - Budma na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od dachówek, drzwi i okien po narzędzia, rusztowania i maszyny - Budma na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
11-03-2015 00:47   Janusz Ludwiczak
Do piątku na MTP potrwają Międzynarodowe Targi Budownictwa "Budma 2015", na których swoją ofertę prezentuje ponad tysiąc wystawców z 35 krajów.

Podczas targów "Budma" prezentowanych jest wiele nowości w branży budowlanej. Nie brakuje pokazów specjalistycznych, spotkań i konferencji. Ekspozycje zostały podzielone na strefy tematyczne.

W pawilonie 6 powstałą Fabryka Okien PCV, w której można na żywo zobaczyć produkcję okien. Dzięki akcji charytatywnej "Otwórzmy Dzieciom Okno na Świat", prowadzonej wspólnie z Caritas wyprodukowane podczas targów okna zostaną przekazane jednemu z domów dziecka.

Majsterkowicze w Strefie Testów własnoręcznie mogą przetestować urządzenia i materiały budowlane. W ramach Budmy odbywają się również Mistrzostwa Parkieciarzy, Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki czy Mistrzostwa Polski Montażu Wykładzin.

Po raz pierwszy targi budowlane czynne będą dłużej. W czwartek, 12 marca w ramach "Budma by Night" ekspozycja czynna będzie do godz. 20, dając możliwość zapoznania się z szeroką ofertą wszystkim zainteresowanym nowinkami z branży budowlanej. Na ten dzień przewidziana jest specjalna oferta zakupu biletów dla wszystkich chętnych – od godz. 15:00 będzie on kosztować 15 złotych. Promocyjne ceny biletów będą obowiązywać również w piątek.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

paź

17:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: kantaty włoskie - koncert

16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: