Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Leśne Ludki" mają talent - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Leśne Ludki" mają talent
04-03-2015 23:41   Janusz Ludwiczak
W Przedszkolu nr 39 odbył się konkurs Mam Talent!, podczas którego maluchy zaprezentowały swoje umiejętności w różnych dziedzinach. Były wiersze, piosenki, taniec, konstrukcje z klocków, origami, projektowanie ubrań oraz obrazki wykonane w różnych technikach plastycznych.

Pierwszy raz w historii naszego przedszkola odbył się konkurs "Mam talent". Maja z grupy Wiewiórki zapytana "Co to znaczy mieć talent?" odpowiedziała "To znaczy, że jest się w czymś dobrym". Odkryliśmy już wiele takich talentów wśród naszych wychowanków, jednak niektóre dzieci mają ukryte talenty, o których nie wiemy. Dlatego rodzice sami zgłaszali, a następnie przygotowali swoje dzieci do uczestnictwa w konkursie - wyjaśnia Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektor Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego.

Do konkursu zgłosiło się w sumie 16 przedszkolaków. W grupie Lisków 3-letnia Tosia pokazała swoje umiejętności taneczne, a Marysia i Maksio pochwalili się talentem recytatorskim. Serce publiczności zdobył również 3-letni Dominik pokazem tańca nowoczesnego. Wśród Sarenek 5-letnia Marta pokazała swoje zdolności plastyczne, a Bartek pochwalił się talentem wokalnym. Natomiast 5-letni Filip pokazał, że chce w przyszłości zostać projektantem mody.

Jury wszystkim dzieciom przyznało maksymalną liczbę punktów. Dzieci zostały nagrodzone dyplomami, medalami odwagi oraz drobnymi upominkami. Dla publiczności również znalazło się coś słodkiego.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: