Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Samochody znów rozjeżdżają Park Kasprowicza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Samochody znów rozjeżdżają Park Kasprowicza
27-02-2015 08:27   Janusz Ludwiczak
Alejki Parku Kasprowicza znów są rozjeżdżane przez samochody. Niektórzy kierowcy traktują zieleniec przy Arenie jako skrót z ulicy Jarochowskiego do Reymonta.

Problem pojawił się jesienią 2011 roku, kiedy to kierowcy omijali remontowane Rondo Jeziorańskiego i zakorkowane ulice Reymonta i Wyspiańskiego. Po interwencji Rady Osiedla Św. Łazarz zamontowane zostały słupki i blokady od strony ulicy Jarochowskiego, jednak nie do końca są one skuteczne.

Mam wrażenie, że powstała tutaj nowa trasa komunikacyjna. Kierowcy jadą od ulicy Reymonta przez Park Kasprowicza i wyjeżdżają koło City Parku lub na ulicę Jarochowskiego, na wysokości Niegolewskich. Kierowcy są tak sprytni, że omijają pachołki i wjeżdżają na trawnik - powiedział Tomasz Wojciechowski, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Osiedla Święty Łazarz.

W ubiegłym tygodniu jeden z kierowców jeździł alejkami po Parku Kasprowicza.


Komentarze (7)

09-03-2015 07:18:14
ja
Poprzednik pisze :"Policjanci zaczepiani przeze mnie odmawiali interwencji tłumacząc się 'innymi zadaniami', tudzież brakiem właścicieli przy autach..." Chyba najciemniej pod latarnią, bo właściciele samochodów na alejce i wokół Areny przychodzą po nie właśnie od strony ulicy Taborowej. Park Manitiusa udało się ochonić przed kierowcami. teraz kolej na Park Kasprowicza!
06-03-2015 14:31:16
ambientman
Jazda po alejkach w dzień to jedno... ale wieczorami, przy okazji każdej z imprez w arenie urządzany jest parking w parku pod drzewkami, przy biernej postawie policji, posiru czy organizatora koncertu. Policjanci zaczepiani przeze mnie odmawiali interwencji tłumacząc się 'innymi zadaniami', tudzież brakiem właścicieli przy autach...
27-02-2015 21:33:41
Tomek
Też nie rozumiem tego parkowania tuż pod Areną. Czy nie można usunąć tych samochodów?
27-02-2015 14:56:35
K
Z jednej strony dziki parking przy samej Arenie, a z drugiej to droga na skróty podczas porannych i popołudniowych korków
27-02-2015 11:24:55
M.
Policji też zdarza się śmigać samochodem po tych alejkach...
27-02-2015 10:42:21
Łazarz King
SKORO WSZYSCY O TYM WIEDZĄ, TO GDZIE JEST POLICJA LUB STRAŻ MIEJSKA ??? PEWNIE ZNOWU POLUJĄ NA PIESZYCH LUB ROWERZYSTÓW... SWOJĄ DROGĄ TO JAKIM TRZEBA BYĆ IDIOTĄ ŻEBY ROBIC SOBIE SKRÓT PRZEZ PARK, W KTÓRYM BAWIĄ SIĘ DZIECI ???
27-02-2015 08:37:45
Szymon
Co za firmę reprezentuje ten bezmózg? To auto służbowe. łatwo znaleźć właściciela.
Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: