Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Co robić w ferie? - INFORMATOR - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Co robić w ferie? - INFORMATOR
13-02-2015 12:38   Janusz Ludwiczak
Rozpoczynają się ferie zimowe. Na dwa tygodnie laby mogą liczyć uczniowie podstawówek, gimnazjów i szkół średnich. Przedstawiamy informator, w którym możliwości spędzenia wolnego czasu w trakcie ferii.

Zapomnieć na chwilę o zimie i wybrać się w klimat tropików
W okresie ferii Palmiarnia otwarta będzie w poniedziałki - 16 i 23 lutego. W klimat tropików można wybrać się w godz. od 9 do 16 (kasa do 15), a w niedziele od 9 do 17 (kasa do 16).

Zima z książką
Do spędzenia ferii z lekturą książki zapraszają po raz kolejny filie Biblioteki Raczyńskich, które organizują dla młodych czytelników bezpłatne zajęcia.
Filia 22, ul. Dmowskiego 37 - zajęcia we wtorki i czwartki w godz. 11:00-13:00
Filia 23, ul. Hetmańska 41 – zajęcia we wtorki i czwartki w godz. 11:00-13:00. W programie zajęcia pod hasłem: "Wędrówki po miastach miasteczkach, czyli cudze chwalimy, swego nie znamy, sami nie wiemy co posiadamy".
Filia 46, ul. Arciszewskiego 27 – zajęcia od 16 do 20 lutego w godz. 11:30-13:00. W programie: "Strachy na Lachy w bibliotece, czyli o tym jak pokonać różne stwory...".

A może w szkole?
W ferie zimowe otwarte będą niektóre szkoły, które dla swoich uczniów organizują zajęcia sportowe, rekreacyjne i kulturalne:
Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Berwińskiego 2/4: Zajęcia dla uczniów szkoły: kółko matematyczne, zajęcia rekreacyjne, kółko plastyczne, koło teatralne, spotkanie z bajką.
Szkoła Podstawowa nr 77, ul. Dmowskiego 50:: Dzieci mają możliwość korzystania przez cały okres ferii z bazy sportowej znajdującej się na zewnątrz tj. boisk szkolnych oraz z placu zabaw.
Gimnazjum nr 51, ul. Potockiej 38: Zajęcia przyrodnicze i filmowe, zajęcia z robotyki, zajęcia sportowe dla uczniów Gimnazjum 51.
Szkoła Podstaowa nr 69/Gimnazjum nr 53, ul. Jarochowskiego 62: Na terenie szkoły będą prowadzone zajęcia sportowe dla uczniów klas mistrzostwa sportowego (akrobatyka sportowa i judo). Zawodnicy będą korzystać z bazy sportowej szkoły. Zajęcia będą odbywać się w formie codziennych treningów danej dyscypliny sportowej, jeden dziennie dla każdej grupy treningowej (8 grup po 5 uczniów).

Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych, ul. Wyspiańskiego 27: W czasie ferii czynny będzie Orlik. Od 23 do 27.02. odbędą się zajęcia matematyczne, sportowe i specjalistyczne z języka angielskiego.
Zespół Szkół Handlowych, ul. Śniadeckich 54/58: Zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do matury z przedmiotów ogólnokształcących oraz do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, zajęcia sportowe z wykorzystaniem szkolnej bazy sportowej, zajęcia komputerowe, zajęcia w bibliotece.

Półkolonie
Półkolonie organizują Klub Osiedlowy "Krąg", Młodzieżowy Dom Kultury nr 3, Salezjański Ośrodek Młodzieżowy przy ul. Kolejowej czy Parafia Chrystusa Sługi przy ul. Palacza. Udział w półkoloniach jest płatny, wolnych miejsc już raczej brak..


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: