Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dwójkowicze maglują swoich belfrów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dwójkowicze maglują swoich belfrów
12-02-2015 01:34   Janusz Ludwiczak
Śniadanie w Dwójce z Twoim belfrem - to nowy cykl spotkań w II LO. Uczniowie postanowili przemaglować swoich profesorów. Nauczycieli pytają m.in. kim chcieli zostać w dzieciństwie, dlaczego zostali nauczycielami, co jest dla nich najważniejsze w życiu, jakie mają motto życiowe i czego najbardziej żałują.

Na lekcjach to zazwyczaj nauczyciele przepytują uczniów. Jednak w II LO podczas spotkań w ramach cyklu "Poznaj swojego Belfra" role się odwróciły.

Gościem pierwszego spotkania "Śniadanie w Dwójce z Twoim belfrem" był prof. Mariusz Chołody, nauczyciel języka polskiego. Uczniowie pytali swojego polonistę m.in. kim chciał zostać w dzieciństwie, jaką znaną gwiazdą chciałby być, co jest najważniejsze w życiu i jakie jest życiowe motto. Profesor Mariusz Chołody był pytany również o to, dlaczego fascynują go katastrofy lotnicze, a także jak wspomina swoje studia we Francji i okres spędzony w Paryżu.

Topografię Paryża znam bardziej niż Poznania. Kocham Allizze. Francuzów podziwiam za kultywowanie posiłków. Doceniają oni smak, posiłków nie jedzą tak szybko jak Polacy, nie są zabiegani tak jak my - powiedział Mariusz Chołody, nauczyciel języka polskiego w II LO.

Dwójkowicze chcą docelowo przemaglować wszystkich 64 nauczycieli. W piątek uczniowie będą przepytywać prof. Adriana Michałowicza, nauczyciela matematyki.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: