Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dwójkowicze maglują swoich belfrów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dwójkowicze maglują swoich belfrów
12-02-2015 01:34   Janusz Ludwiczak
Śniadanie w Dwójce z Twoim belfrem - to nowy cykl spotkań w II LO. Uczniowie postanowili przemaglować swoich profesorów. Nauczycieli pytają m.in. kim chcieli zostać w dzieciństwie, dlaczego zostali nauczycielami, co jest dla nich najważniejsze w życiu, jakie mają motto życiowe i czego najbardziej żałują.

Na lekcjach to zazwyczaj nauczyciele przepytują uczniów. Jednak w II LO podczas spotkań w ramach cyklu "Poznaj swojego Belfra" role się odwróciły.

Gościem pierwszego spotkania "Śniadanie w Dwójce z Twoim belfrem" był prof. Mariusz Chołody, nauczyciel języka polskiego. Uczniowie pytali swojego polonistę m.in. kim chciał zostać w dzieciństwie, jaką znaną gwiazdą chciałby być, co jest najważniejsze w życiu i jakie jest życiowe motto. Profesor Mariusz Chołody był pytany również o to, dlaczego fascynują go katastrofy lotnicze, a także jak wspomina swoje studia we Francji i okres spędzony w Paryżu.

Topografię Paryża znam bardziej niż Poznania. Kocham Allizze. Francuzów podziwiam za kultywowanie posiłków. Doceniają oni smak, posiłków nie jedzą tak szybko jak Polacy, nie są zabiegani tak jak my - powiedział Mariusz Chołody, nauczyciel języka polskiego w II LO.

Dwójkowicze chcą docelowo przemaglować wszystkich 64 nauczycieli. W piątek uczniowie będą przepytywać prof. Adriana Michałowicza, nauczyciela matematyki.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

22

lut

do 25-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Meble Polska" - targi meblowe
"Home Decor" - targi wnętrz

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: