Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Myśliwi, wędkarze, żeglarze i szukający mieszkania zjechali na Targi {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Myśliwi, wędkarze, żeglarze i szukający mieszkania zjechali na Targi {GALERIA ZDJĘĆ}
09-02-2015 00:09   Janusz Ludwiczak
Targi Myślistwa i Strzelectwa "Knieje" po raz pierwszy odbyły się na MTP. W weekend ofertę dla siebie mogli znaleźć również miłośnicy wędkarstwa i żaglówek oraz osoby poszukujące mieszkania lub domu.

Aż cztery imprezy odbyły się w weekend na MTP. Tysiące zwiedzających w sobotę i niedzielę odwiedzało Targi Myślistwa i Strzelectwa "Knieje", Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych "Boatex", Targi Wędkarskie "Rybomania" oraz Targi Domów i Mieszkań..

Łącznie na targach, które stanowią doskonałą alternatywę rodzinnego weekendu, zaprezentowało się blisko 300 firm eksponujących światowe marki artykułów wędkarskich, łowieckich oraz żeglarskich. Na powierzchni 25 tys. m kw. zwiedzający mogli zapoznać się z trendami na kolejny sezon, przetestować nowości produktowe, a nawet skorzystać z promocyjnych ofert kupna.

Targom towarzyszyły Finały Miss/Mister Psów Myśliwskich, Karpiowe Mistrzostwa Świata World Carp Classic czy Halowy Puchar Europy w Dyscyplinach Rzutowych.

Z kolei w pawilonie nr 3 odbywały się Targi Mieszkań i Domów, na których można było zapoznać się z ofertami deweloperów, banków, biur, zarządów i pośredników nieruchomości.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: