Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zima najbardziej cieszy dzieci, które lubią zjeżdżać w Parku Kasprowicza na sankach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zima najbardziej cieszy dzieci, które lubią zjeżdżać w Parku Kasprowicza na sankach
05-02-2015 11:04   Janusz Ludwiczak
We wtorek spadło kilka centymetrów śniegi. Oblężenie przeżywa górka w Parku Kasprowicza, z której na sankach zjeżdżają najmłodsi mieszkańcy Łazarza. Dla miłośników zjazdów na sankach mamy dobre wiadomości. W tym tygodniu powinien jeszcze padać śnieg, utrzyma się również mróz.

W kalendarzu mamy połowę zimy, a póki co nie było jej widać. We wtorek spadło kilka centymetrów śniegu, a termometry zaczęły wskazywać temperaturę poniżej zera stopni Celsjusza. Śnieg najbardziej ucieszył najmłodszych mieszkańców Łazarza, którzy zjeżdżają na sankach z górek w Parku Kasprowicza.

A co takiego fajnego jest w jeździe na sankach i czy dzieci lubią zimę?

Podoba mi się zima. Jest śnieg i można rzucać się kulkami. Lubię też jeździć na sankach i zjeżdżać w dół. Jednak bardziej wolę lato, jest wtedy cieplej - uważa Laura Sowa.

Cieszę się, że przyszła zima i spadł śnieg. W jeździe na sankach najbardziej lubię zjeżdżać na brzuchu. Wolę zimę - sądzi Mikołaj Łukaszewicz.

W jeździe na sankach najbardziej lubię to, że można się ścigać i kto dalej dojedzie. Lubię zimę, bo można zjeżdżać na nartach, sankach, można pojechać w góry. W lecie można tylko się kąpać w basenie - powiedział Maks Łukaszewicz.

Dla miłośników zjazdów na sankach mamy dobre wiadomości. W piątek wystapią przelotne słabe opady śniegu, termometry wskażą od -4°C do 0°C. W sobotę będzie słonecznie, temperatura wyniesie od -7°C do 0°C. Natomiast w niedzielę znów będzie pruszyć śnieg. Przez cały dzień będzie towarzyszyć mróz. Termometry wskażą do -3°C.


Komentarze (1)

05-02-2015 12:33:16
Kallio
Wiara sie na gównach ślizga a nie na śniegu
Aktualności
Niezapominajka
23

sie

do 24-08-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

do 24-08-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni - w godz. 20:00-2:00
Koncert na misach tybetańskich i gongu: 21:00, 21:45, 22:30, 23:15

25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: