Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zima najbardziej cieszy dzieci, które lubią zjeżdżać w Parku Kasprowicza na sankach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zima najbardziej cieszy dzieci, które lubią zjeżdżać w Parku Kasprowicza na sankach
05-02-2015 11:04   Janusz Ludwiczak
We wtorek spadło kilka centymetrów śniegi. Oblężenie przeżywa górka w Parku Kasprowicza, z której na sankach zjeżdżają najmłodsi mieszkańcy Łazarza. Dla miłośników zjazdów na sankach mamy dobre wiadomości. W tym tygodniu powinien jeszcze padać śnieg, utrzyma się również mróz.

W kalendarzu mamy połowę zimy, a póki co nie było jej widać. We wtorek spadło kilka centymetrów śniegu, a termometry zaczęły wskazywać temperaturę poniżej zera stopni Celsjusza. Śnieg najbardziej ucieszył najmłodszych mieszkańców Łazarza, którzy zjeżdżają na sankach z górek w Parku Kasprowicza.

A co takiego fajnego jest w jeździe na sankach i czy dzieci lubią zimę?

Podoba mi się zima. Jest śnieg i można rzucać się kulkami. Lubię też jeździć na sankach i zjeżdżać w dół. Jednak bardziej wolę lato, jest wtedy cieplej - uważa Laura Sowa.

Cieszę się, że przyszła zima i spadł śnieg. W jeździe na sankach najbardziej lubię zjeżdżać na brzuchu. Wolę zimę - sądzi Mikołaj Łukaszewicz.

W jeździe na sankach najbardziej lubię to, że można się ścigać i kto dalej dojedzie. Lubię zimę, bo można zjeżdżać na nartach, sankach, można pojechać w góry. W lecie można tylko się kąpać w basenie - powiedział Maks Łukaszewicz.

Dla miłośników zjazdów na sankach mamy dobre wiadomości. W piątek wystapią przelotne słabe opady śniegu, termometry wskażą od -4°C do 0°C. W sobotę będzie słonecznie, temperatura wyniesie od -7°C do 0°C. Natomiast w niedzielę znów będzie pruszyć śnieg. Przez cały dzień będzie towarzyszyć mróz. Termometry wskażą do -3°C.


Komentarze (1)

05-02-2015 12:33:16
Kallio
Wiara sie na gównach ślizga a nie na śniegu
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: