Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

10 maja będziemy wybierać prezydenta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
10 maja będziemy wybierać prezydenta
04-02-2015 15:34   Janusz Ludwiczak
Marszałek Sejmu Radosław Sikorski ogłosił, że wybory prezydenckie odbędą się 10 maja.

Miałem do wyboru cztery terminy: 1 maja, 3 maja, 10 maja i 17 maja. Zdecydowałem się pójść środkiem polskiej drogi. Po refleksji i wsłuchaniu się w opinię publiczną zarządzam wybory prezydenckie na 10 maja - powiedział Radosław Sikorski, Marszałek Sejmu.

Dobrzy kandydaci potrafią wygrać w każdym terminie. Apeluję, by kampania przebiegła w duchu w duchu wzajemnego szacunku i dyskusji o Polsce. Wolność, którą wywalczyliśmy 25 lat temu, jest wartością, o którą powinniśmy dbać niezależnie od poglądów politycznych. Apeluję, aby szanować tę wolność i nasze procedury, aby nie podważać uczciwości procesu wyborczego - dodał Marszałek Radosław Sikorski.

Kadencja obecnego Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego upływa 6 sierpnia 2015 roku.

Wiadomo, że o fotel głowy państwa ubiegać będą się: Andrzej Duda (PiS), Adam Jarubas (PSL), Janusz Korwin-Mikke (KORWiN), Marian Kowalski (Ruch Narodowy), Magdalena Ogórek (SLD), Janusz Palikot (Twój Ruch) i Jacek Wilk (Kongres Nowa Prawica). Bronisław Komorowski swój start w wyborach ma ogłosić jeszcze w tym tygodniu.

W tym roku czekają nas jeszcze wybory osiedlowe (m.in. do Rady Osiedla Św. Łazarz), które odbędą się 22 marca oraz wybory parlamentarne, które mogą zostać przeprowadzone w październiku.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
25

paź

do 26-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva seniorzy" - targi dla osób 50+

do 27-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

26

paź

11:00
Łazarz
Łazarskie łazęgowanie - Łazarz wielokulturowy
Jakie są nasze korzenie, kim byli nasi przodkowie i ich sąsiedzi? Spacer śladami ludzi, którzy się osiedlili na Łazarzu i zbudowali dzielnicę - wyciec

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: