Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policjanci złamali przepisy na Głogowskiej? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policjanci złamali przepisy na Głogowskiej?
27-01-2015 01:13   Janusz Ludwiczak
Radiowóz jadący ulicą Głogowską chciał nielegalnie skręcić w lewo w ulicę Winklera - donosi nasz Czytelnik, który był świadkiem zdarzenia.

W poniedziałkowe popołudnie, tuż po godz. 16:30 nasz Czytelnik, który wychodził z punktu sprzedaży biletów ZTM przy zajezdni tramwajowej na Głogowskiej zauważył, że policjanci jadący radiowozem próbowali złamać przepisy o ruchu drogowym.

Radiowóz jadący od Góczyna chciał nielegalnie skręcić w lewo do handlowego centrum Górczyńskiego przy Winklera. Jak zobaczyli mnie z aparatem dali nóżkę jak sparzeni. Uprzedzając pytanie nie jechali na kogutach - pisze nasz internauta Krzysztof Ludwiczak na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl).

Do sprawy wrócimy.

Aktualizacja 27.01.2015 14:51 Otrzymaliśmy odpowiedź od Policji.
Na podstawie przesłanego zdjęcia nie można określić dnia ani godziny, w którym radiowóz wymienioną ulicą przejeżdżał. Nie widać również numeru bocznego pojazdu, na podstawie którego można by jednoznacznie stwierdzić którzy policjanci nim jechali. Na zdjęciu również nie widać, by kierowca próbował manewr skrętu wykonać. Jeśli jednak oprzemy się na stwierdzeniach czytelnika to 26 stycznia br. około godziny 16:30 policjant poruszający się po ulicy Głogowskiej pojazdem Alfa Romeo nie jechał jako pojazd uprzywilejowany - informuje Dominika Pupkowska-Bral, Zespół Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.


Fot: Krzysztof Ludwiczak
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Pięcioro rannych i wywrócony radiowóz w wyniku wypadku na skrzyżowaniu Głogowskiej i Hetmańskiej

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (2)

27-01-2015 14:23:46
xxx
Żeby tylko policja tak się zachowywała. Mnie o mało nie potrącili ,,mądrzy" panowie jadący z siedziby mpk, widocznie im też wolno. Zresztą inni kierowcy też tak robią.
27-01-2015 12:09:28
Obserwator
Podobnie dzieje się na ul. Matejki a Grunwaldzka. Jadać ul. Matejki w kierunku Bukowskiej czy Kaponiery, mamy nakaz jazdy na wprost lub na prawo!!! Policja - często ( zwłaszcza wieczorem) skręca w lewo, bez sygnału... No cóż - "pod latarnią najciemniej" - Szylinga - Komenda Miejska Policji.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: