Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wybrano dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wybrano dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9
24-01-2015 11:59   Janusz Ludwiczak
W piątek rozstrzygnięto konkurs na nowego dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 im. doktora Franciszka Witaszka przy ul. Łukaszewicza 9/13.

W grudniu prezydent Poznania ogłosił konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 im. doktora Franciszka Witaszka przy ul. Łukaszewicza 9/13. Do konkursu mogła przystąpić osoba, która jest nauczycielem mianowanym lub dyplomowanym, oraz ukończyła - studia magisterskie i posiada przygotowanie pedagogiczne, a także kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowiska nauczyciela w danej placówce, posiada co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub pięcioletni staż pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego, a także uzyskała pozytywną ocenę pracy w okresie ostatnich czterech latach, nie była karana karą dyscyplinarną.

Do konkursu stanęły dwie osoby: jedna z nauczycielek Zespołu Szkół Mechanicznych na Dębcu oraz dotychczasowa dyrektorka placówki. Komisja konkursowa postanowiła, że dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 9 pozostanie Anna Kicińska.

Mgr Anna Kicińska dyrektorem "dziewiątki" jest od 1 kwietnia 2006 roku, na tym stanowisku zastąpiła Wiesławę Hoffmann, która placówką kierowała od 1974 roku.

Niedługo zostanie rozstrzygnięty również konkurs na dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego (Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 12) im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej przy ul. Matejki 8/10.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

26

sty

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: