Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Śmieci nie były wywożone od ponad miesiąca" - nowy dyrektor GOAP przeprowadził wizję lokalną - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Śmieci nie były wywożone od ponad miesiąca" - nowy dyrektor GOAP przeprowadził wizję lokalną
23-01-2015 12:49   Janusz Ludwiczak
Bartosz Wieliński, nowy dyrektor GOAP na własne oczy zobaczył jak wygląda bałagan śmieciowy na posesjach przy Rynku Łazarskim, ul. Cybulskiego i Chociszewskiego. Wobec wyłonionego w przetargu wykonawcy wywozu śmieci - firmy FB Serwis mają być wyciągnięte konsekwencje.

W czwartek Bartosz Wieliński, nowy dyrektor Związku Międzygminnego "Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej" wraz z Marią Wellenger z MPGM przeprowadzili wizję lokalną. Kontrola śmietników została przeprowadzona na posesjach budynków Cybulskiego 9, Rynek Łazarski 11 oraz Chociszewskiego 41-43.

Rozmawiałem z mieszkańcami ul. Cybulskiego, który poinformowali mnie, że odpady były wywożone 17 grudnia, czyli ponad miesiąc temu. Śmieci cały czas czekają na wywóz. Na Rynku Łazarskim nie dotarł ani jeden pojemnik, odpady ustawiane są pod garażami. Natomiast przy ul. Chociszewskiego 41-43 FB Serwis powinien wczoraj wywozić śmieci, ale wywoził je wtedy, kiedy byliśmy na miejscu. Tam również śmieci zalegały od trzech tygodni - wyjaśnia Bartosz Wieliński, dyrektor Związku Międzygminnego "Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej".

W piątek odbyło się posiedzenie Zarządu GOAP. Wobec FB Serwis mają zostać wyciągnięte konsekwencje. Możliwe, że wyłoniony w przetargu wykonawca zapłaci karę umowną.

Najpierw musimy zebrać i przeanalizować wszystkie dane. Po zarządzie GOAP-u wyciągniemy konsekwencje - podsumowuje Bartoz Wieliński, dyrektor GOAP.


R E K L A M A

Fot: Asia Dąbkowska (1,2), Maciej (1,3,4,5), jac (6)
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Porządki w GOAP-ie. Zwolniono osoby odpowiedzialne za bałagan śmieciowy

ZOBACZ TAKŻE: Będziemy drugim Neapolem? Śmieci na ulicach, przy kontenerach szczury

ZOBACZ TAKŻE: FB Serwis rozpoczął wywóz odpadów. Śmieciarka pojawiła się na Sczanieckiej

ZOBACZ TAKŻE: Łazarz tonie w śmieciach, wiceprezydent przeprasza mieszkańców

ZOBACZ TAKŻE: GOAP: "Ekipy FB Serwis będą pracować więcej i dłużej"

ZOBACZ TAKŻE: Śmieciowy bałagan trwa: brakuje pojemników, od trzech tygodni nie wywożą śmieci

ZOBACZ TAKŻE: Grozi nam śmieciowy bałagan?

ZOBACZ TAKŻE: Od stycznia Hiszpanie będą wywozić śmieci - wymieniają pojemniki i kontenery

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (7)

29-01-2015 15:34:31
nemeziss
zapraszam na bojanowską i Rawicką- pełno śmieci i brak nowych kontenerów
26-01-2015 22:49:12
ula36
Na Lodowej 29 do dnia dzisiejszego nie dostarczono pojemników na śmieci,wystawiane są worki na ulicę. Według harmonogramu FB powinny być odbierane w poniedziałek i czwartek a są raz w tygodniu.
24-01-2015 22:38:44
Mieszkanka
Ja zapraszam na Strusia 7 tam nawet nie dostarczyli nowych pojemników - a stare stoją pelRC750173192CN na ulicy - pod oknami mieszkańców WSTYD !!!!!!!
24-01-2015 19:52:10
Ania
Na trzech zdjęciach jest posesja Chociszewskiego 18-22. Przed wymiana kontenerów na odpady zmieszane, bylo ich 8 sztuk (co przywywozie raz w tygodniu, było na styk lub czasem nawet brakowalo miejsca w kontenerze), a teraz są "aż" 4..
23-01-2015 18:18:38
poznaniak
A ja zapraszam na Potockiej 23, gdzie Remondis nie wywozi swoich zaległości od miesiąca za to FB Serwis sprawuje się bardzo dobrze pomimo tego, że na pojemniki trzeba było czekać...
23-01-2015 13:10:16
obywatel
Zapraszam na ul . Graniczna 11 zdjęcie już przesłałem. To jest kpina.1321
23-01-2015 13:09:48
kibol
Najpierw rezygnacja z dostawcy usług...teraz kara finansowa...a na końcu okaże się że FB Serwis zostanie pouczony....szkoda rezygnacji ze sprawdzonych dostawców tych usług np. Remondisu, Alkomu itp.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Hanasa – ekonoma Archidiecezji

01

paź

Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Światowy Dzień Serca - rodzinny piknik edukacyjno-zdrowotny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: