Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi udostępniają swoje WiFi dla wszystkich gości - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi udostępniają swoje WiFi dla wszystkich gości
21-01-2015 01:14   redakcja, MTP
Międzynarodowe Targi Poznańskie udostępniają swoim gościom bezpłatną bezprzewodową sieć internetową. WiFi będzie działało we wszystkich budynkach targowych, a także w przestrzeni otwartej Placu Marka.

Do tej pory na terenie MTP z dostępu do internetu mogli korzystać partnerzy biznesowi, którzy opłacili abonament na określony czas. Teraz Targi udostepniają bezpłatnie sieć WiFi dla wszystkich gości. Każdy kto odwiedzi teren MTP będzie mógł korzystać z internetu na swoim urządzeniu mobilnym czy komputerze bezpłatnie i bez ograniczeń czasowych.

Na terenie MTP zlokalizowana jest sieć punktów dostępu, dzięki którym z internetu, będzie mogło jednocześnie korzystać wielu użytkowników. Oznacza to, że np. podczas konferencji odbywających się w Sali Ziemi, o pojemności 2000 osób, każdy uczestnik może jednocześnie być podłączony do sieci. To poszerza zakres możliwości projektowania rozwiązań event marketingu. Wystawcy czy organizatorzy spotkań biznesowych mogą łączyć targową rzeczywistość offline i online, czyli na przykład przedstawiać zwiedzającym wirtualne katalogi produktów dostępne na smartfony, przekazywać na bieżąco w internecie relację z wydarzeń czy powiększać liczbę fanów na swoich korporacyjnych stronach społecznościowych poprzez konkursy organizowane na stoisku podczas targów. Takie zacieśnienie kontaktu ze zwiedzającym i przeniesienie go do rzeczywistości wirtualnej, może pozwolić wystawcy na długofalową komunikację ze ściśle wyselekcjonowaną grupą docelową - informują Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Dostęp do internetu na terenie MTP można uzyskać za pomocą następujących sieci:

  • nazwa wyświetlana SSID: mtp-1 - sieć WIFI w standardzie 802.11a bazująca na częstotliwości 5GHz,
  • nazwa wyświetlana SSID: mtp-2 - sieć WIFI w standardzie 802.11b/g bazująca na częstotliwości 2,4GHz, (będąca podstawową siecią dla starszych urządzeń nie pracujących w częstotliwości 5 GHz)

Hasło będzie dostępne w biurach targów na terenie pawilonów oraz u opiekunów klienta. Wystawcy zostaną poinformowani o haśle w informacjach, które dostają od MTP.


Komentarze (1)

21-01-2015 06:57:14
Negatyw
Jeśli za free, to po co bawić się dodatkowo z hasłami?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: