Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach szukali tancerzy do "You Can Dance" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach szukali tancerzy do "You Can Dance"
20-01-2015 01:00   Janusz Ludwiczak
Casting do programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" odbył się na Targach. W poniedziałek przed jurorami - Kingą Rusin, Augustinem Egurrolą i Michałem Pirógiem swoje umiejętności taneczne pokazało 45 osób.

Casting do roztańczonego talent show "You Can Dance - Po prostu tańcz!" telewizji TVN podzielony był na dwa etapy. W niedzielę przeprowadzono wstępną selekcję, po której wyłoniono 45 osób. Następnego dnia pokazali oni swoje umiejętności przed jurorami programu - Kingą Rusin, Augustinem Egurrolą i Michałem Pirógiem.

Zdecydowałam się, bo skończyłam odpowiedni wiek. Chciałam się sprawdzić, czy to co robię, ktoś może docenić. Jurorom chce pokazać trochę tańca towarzyskiego, jazz i styl brodwayowski. Tańczę od 4 roku życia - powiedziała 18-letnia Patrycja Szymczak, która przyjechała z Torunia.

Zawsze było moim marzeń by wystąpić na tej scenie i pokazać się z jak najlepszej strony. Przyjechałem z Goliny. Tańczę od pięciu lat. Na castingu pokażę mój własny układ hip-hop połączony z tańcem współczesnym i z mieszkanką dance hall - wskazuje Tomasz Ligocki.

Kto otrzymał "bilet" i przeszedł do finałowej 36-osobowej grupy tego nie możemy zdradzić. Będzie można o tym przekonać się już od marca na antenie TVN. Główną nagrodą w ósmej edycji programu "You Can Dance" jest 100 tysięcy złotych oraz stypendium w jednej z najlepszych szkół tańca na świecie.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: