Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od obrączek po limuzyny, torty weselne, dj i budki foto - Targi Ślubne na MTP {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od obrączek po limuzyny, torty weselne, dj i budki foto - Targi Ślubne na MTP {GALERIA ZDJĘĆ}
18-01-2015 23:49   Janusz Ludwiczak
W niedzielę na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się XI Wielka Poznańska Gala Ślubna. Na Targach Ślubnych nie tylko narzeczeni mogli zapoznać się z ofertą branży ślubno-weselnej od sukien ślubnych i garniturów po torty weselne, obrączki i wynajem limuzyn. Jedną z atrakcji był pokaz bielizny weselnej.

Na Targach Ślubnych narzeczeni mogli zobaczyć i zakupić m.in. suknie ślubne, garnitury dla panów młodych, torty weselne czy obrączki, a także zapoznać się z ofertą wynajem limuzyn, domów weselnych, zespołów i kapel muzycznych czy dj'ów.

Swoją ofertę prezentuje ponad 300 wystawców, wśród nich są restauracje, limuzyny, zespoły muzyczne, dj, cukiernie i wszystko czego potrzebuje młoda para. Targi Ślubne pierwotnie odbywały się w Arenie, obecnie impreza od pięciu lat odbywa się na MTP - powiedziała Martyna Laskowska, współorganizatorka Targów Ślubnych.

Na zwiedzających czekały liczne konkursy, pokazy mody ślubnej i bielizny, występy taneczne i muzyczne, a także pokaz bielizny weselnej.

W ostatnim czasie sporo mówi się o związkach partnerskich. Czy również organizatorzy Targów Ślubnych myślą, by w przyszłości wprowadzić ofertę dla par homoseksualnych?

Póki co nie myśleliśmy o tym. Na ten moment badania i ankiety wykazują, że jest moda na związki wolne i partnerskie, ale młodzi ludzie, którzy decydują się na ślub i wesele czynią to w późniejszym wieku - wskazuje Martyna Laskowska.

Od stycznia młode pary mogą zawrzeć związek małżeński w dowolnym miejscu, nie koniecznie w kościele czy urzędzie stanu cywilnego. Czy możemy się spodziewać ślubu na Targach Ślubnych?

Na naszych targach były już zaręczny, dlaczego więc nie miałby odbyć się sam ślub. Musiałaby najpierw znaleźć się chętna para, ale na pewno wszystko miałaby już na miejscu - przekonuje Martyna Laskowska.

XI Wielką Poznańską Galę Ślubną poprowadził Tomasz Kammel. Organizatorem Targów Ślubnych był Magazyn Ślubny.


Komentarze (1)

19-01-2015 14:45:05
Małgorzata
Piękna srebrna suknia! Wstawcie więcej jej zdjęć, nareszcie coś niekonwencjonalnego!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festyn rodzinny "Bądźmy razem"

24

maj

18:00
Galeria Ego ul. Wyspiańskiego 41/3
"Żółty po raz ostatni" - wernisaż wystawy Ewy Kuryluk

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Srebrny Jubileusz Kapłaństwa ks. dyr. Piotra Kusia

27

maj

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Legendy poznańskie - impreza dla dzieci

31

maj

do 03-06-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
"Modernlog 2022" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: