Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Lodowej szukano kobiet do "Monologów Waginy" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Lodowej szukano kobiet do "Monologów Waginy"
17-01-2015 12:54   Janusz Ludwiczak
Ponad 100 kobiet zgłosiło się do castingu "Monologi Waginy", który odbył się w środę i czwartek w ośrodku Warsztaty Agaty przy ul. Lodowej 6. Panie, które zostały wyłonione w castingu wystąpią w spektaklu, który odbędzie się 14 lutego w Teatrze Ósmego Dnia.

Casting do "Monologów Waginy" kierowany jest przede wszystkim do dziewczyn. W ponad 180 miejscach na całym świecie wystawiane są spektakle na podstawie powieści Eve Ensler. W Poznaniu spektakl odbędzie się po raz czwarty. Nie mamy ograniczeń wiekowych. Szukamy osób z doświadczeniem życiowym. Premiera spektaklu odbędzie się 14 lutego w Teatrze Ósmego Dnia - powiedziała Weronika Zawadzka ze Stowarzyszenia Kobiet Konsola.

"Monologi waginy" są zbiorem bezpruderyjnych, szczerych opowieści o seksualności i dramatach kobiet. Powstały w oparciu o ponad dwieście wywiadów, które Eve Ensler przeprowadziła z kobietami z całego świata. Wystawiane najpierw jako monodram odniosły ogromny sukces na scenach Broadwayu, by wkrótce, przy udziale największych gwiazd kina, stać się głośnym, międzynarodowym wydarzeniem. "Monologi waginy", które gościły dotychczas na scenach trzydziestu krajów – od maleńkiego kościółka w Nowej Szkocji po stadion sportowy na Filipinach – stały się również początkiem globalnego ruchu przeciwko przemocy wobec kobiet. Wydanie książkowe Monologów powtórzyło sukces spektaklu i doczekało się przekładu na ponad dwadzieścia języków. W 2002 roku powieść Eve Ensler doczekała się nawet ekranizacji.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: