Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Lodowej szukano kobiet do "Monologów Waginy" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Lodowej szukano kobiet do "Monologów Waginy"
17-01-2015 12:54   Janusz Ludwiczak
Ponad 100 kobiet zgłosiło się do castingu "Monologi Waginy", który odbył się w środę i czwartek w ośrodku Warsztaty Agaty przy ul. Lodowej 6. Panie, które zostały wyłonione w castingu wystąpią w spektaklu, który odbędzie się 14 lutego w Teatrze Ósmego Dnia.

Casting do "Monologów Waginy" kierowany jest przede wszystkim do dziewczyn. W ponad 180 miejscach na całym świecie wystawiane są spektakle na podstawie powieści Eve Ensler. W Poznaniu spektakl odbędzie się po raz czwarty. Nie mamy ograniczeń wiekowych. Szukamy osób z doświadczeniem życiowym. Premiera spektaklu odbędzie się 14 lutego w Teatrze Ósmego Dnia - powiedziała Weronika Zawadzka ze Stowarzyszenia Kobiet Konsola.

"Monologi waginy" są zbiorem bezpruderyjnych, szczerych opowieści o seksualności i dramatach kobiet. Powstały w oparciu o ponad dwieście wywiadów, które Eve Ensler przeprowadziła z kobietami z całego świata. Wystawiane najpierw jako monodram odniosły ogromny sukces na scenach Broadwayu, by wkrótce, przy udziale największych gwiazd kina, stać się głośnym, międzynarodowym wydarzeniem. "Monologi waginy", które gościły dotychczas na scenach trzydziestu krajów – od maleńkiego kościółka w Nowej Szkocji po stadion sportowy na Filipinach – stały się również początkiem globalnego ruchu przeciwko przemocy wobec kobiet. Wydanie książkowe Monologów powtórzyło sukces spektaklu i doczekało się przekładu na ponad dwadzieścia języków. W 2002 roku powieść Eve Ensler doczekała się nawet ekranizacji.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

wrz

do 19-09-2020
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

19

wrz

do 20-09-2020
Palmiarnia Park Wilsona
"Weekend dla Ziemi"
- warsztaty edukacyjne, wystawy, konkursy, gra terenowa z "Odkrywcą-Zdobywcą"

17:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Coś się kończy, coś się zaczyna"
- Koncert Happy Jazz Band, warsztaty tańca swingowego

20

wrz

10:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo z okazji 100-lecia Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Poznaniu

11:00
ul. Dmowskiego - skwer między "deską" a Przedszkolem 44
"Sprzątamy Łazarz"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: