Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Siemiardzkiego 2: Podwórze wyremontowanej przez miasto kamienicy to śmietnik i toaleta kloszardów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Siemiardzkiego 2: Podwórze wyremontowanej przez miasto kamienicy to śmietnik i toaleta kloszardów
10-01-2015 08:39   Janusz Ludwiczak
Pod oknami naszej kamienicy przez cały rok leżą sterty śmieci. Na podwórzu są pojemniki, w których dzień w dzień grzebią kloszardzi i tutejsze pijaczki. Śmieci po wygrzebaniu trafiają pod okna naszych mieszkań przy bramie do kotłowni jak do sortowni. Kloszardzi stworzyli sobie tam śmierdzącą toaletę - alarmują nas mieszkańcy kamienicy przy ul. Siemiradzkiego 2, którą za ponad 11 mln zł wyremontowało miasto.

W latach 2009-2011 ZKZL przeprowadził rewitaliazację kamienicy przy ul. Siemiardzkiego 2, która kosztowała w sumie 11 mln 337 tys. zł. W budynku, w którym powstały mieszkania komunalne zamieszkało 20 rodzin. Lokatorzy, którzy płacą niemałe czynsze narzekają na jeden wielki śmietnik, który jest na podwórku posesji przez cały rok.

Mieszkamy na ul. Siemiradzkiego 2 w pięknie wyremontowanej kamienicy ZKZL. Obok jest również nowo wyremontowana kamienica. Śmieci poświąteczne to teraz wielka sensacja. A jak nazwać fakt, że pod oknami naszej kamienicy przez cały rok leżą sterty śmieci. Na podwórzu są pojemniki, w których dzień w dzień grzebią kloszardzi i tutejsze pijaczki. Śmieci po wygrzebaniu trafiają pod okna naszych mieszkań przy bramie do kotłowni jak do sortowni. Kloszardzi stworzyli sobie tam śmierdzącą toaletę. Płacimy niemałe czynsze, kamienica jest pod nadzorem konserwatora a mieszkańcy mają takie atrakcje. Budynek dzieli podwórze z budynkiem zarządu ZKZL - napisali do nas lokatorzy kamienicy przy ul. Siemiradzkiego 2.

Sprawę przekazujemy do Zarzadu Komunalnych Zasobów Lokalowych.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Fot: kokto13
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: FB Serwis rozpoczął wywóz odpadów. Śmieciarka pojawiła się na Sczanieckiej

ZOBACZ TAKŻE: GOAP: "Ekipy FB Serwis będą pracować więcej i dłużej"

ZOBACZ TAKŻE: Śmieciowy bałagan trwa: brakuje pojemników, od trzech tygodni nie wywożą śmieci

ZOBACZ TAKŻE: Grozi nam śmieciowy bałagan?

ZOBACZ TAKŻE: Od stycznia Hiszpanie będą wywozić śmieci - wymieniają pojemniki i kontenery

ZOBACZ TAKŻE: Poznańscy radni przeprowadzili kontrolę zrewitalizowanych za ponad 25 mln zł kamienic na Łazarzu

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (4)

12-01-2015 22:42:53
pablo
Wystarczyło parę razy petardami w nich rzucić, tak aby koło takiego strzeliło
11-01-2015 20:05:43
@ pablo
# pablo podziel się wiedzą - jak to zrobiłeś? wytrułeś czy cós?
10-01-2015 18:35:07
pablo
U mnie koło bloku też żule srały i szczały jak popadnie. Na szczęście to już przeszłość- wykurzyłem towarzystwo bez pomocy psiarni i bez ofiar w ludziach.
10-01-2015 10:04:30
paramido
ponad 0,5mln na rodzinę. zwykli ludzie muszą zasuwać na kredycie na swoją dziuplę. Co to za wymysły? Czym jest ten zkzl?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: