Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Muzyczną biesiadą i potańcówką seniorzy przywitali 2015 rok - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Muzyczną biesiadą i potańcówką seniorzy przywitali 2015 rok
09-01-2015 07:43   Janusz Ludwiczak
W czwartek 8 stycznia, czyli dokładnie tydzień po Nowym Roku seniorzy z Klubu "Bamberka Aktywni 50+" przywitali 2015 rok "Biesiadą Muzyczną". Nie zabrakło oczywiście noworocznego toastu.

Równo tydzień po Nowym Roku, w czwartek 8 stycznia w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbyła się "Noworczna Biesiada Muzyczna", która rozpoczęła się od wzniesienia wspólnego noworocznego toastu szampanem.

W pierwszej części spotkania seniorzy wspólnie z zespołem "Peters" śpiewali takie utwory biesiadne jak "Mały biały domek", "Szła dzieweczka do laseczka", "O Marianno" czy "Gdybym miał gitarę". Godzinę później rozpoczęła się noworoczna potańcówka.

A tak łazarscy seniorzy witali ubiegły rok:


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: