Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będzie konkurs na nowy zarząd ZKZL - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będzie konkurs na nowy zarząd ZKZL
08-01-2015 11:58   Janusz Ludwiczak
Z końcem 2014 roku skończyła się kadencja Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych. Wkrótce ogłoszony zostanie konkurs na nowego szefa jednostki.

Ostatniego dnia 2014 roku skończyła się kadencja zarządu, ale zarząd funkcjonuje i będzie funkcjonował do czasu ogłoszenia konkursu i wyboru nowego prezesa ZKZL-u. Rada Nadzorcza ZKZLu do końca stycznia ma opracować projekt regulaminu konkursu - powiedział w Radiu Merkury Rafał Łopka z biura prasowego Urzędu Miasta.

W zarządzie ZKZL zasiada prezes Jarosław Pucek, który startował do sejmiku wielkopolskiego w listopadowych wyborach samorządowych z listy komitetu wyborczego Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska. Drugim członkiem zarządu ZKZL jest Andrzej Nowakowski, który wcześniej był prezesem spółki Euro Poznań 2012, która realizowała inwestycje m.in. na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, wśród których były przebudowa ulicy Grunwaldzkiej, Ronda Jeziorańskiego oraz budowa trasy tramwajowej na Franowo oraz przedłużenie PeSTki do Dworca Zachodniego.


Komentarze (2)

12-01-2015 11:27:16
Asia
To idealna wizytówka Poznania: prezes Pucek i wiceprezes Nowakowski. Jeden skumany z kibolami drugi z zarzutami prokuratora....
08-01-2015 17:55:15
pablo
Och nie!!!! Pucuś odchodzi, a właściwie wkrótce wyleci....
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: