Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prezydent Jacek Jaśkowiak przeprasza Poznaniaków - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prezydent Jacek Jaśkowiak przeprasza Poznaniaków
06-01-2015 01:40   Janusz Ludwiczak
Prezydent przeprasza za niedostateczne informacje w sprawie rozkładu jazdy ZTM w ostatnich dniach. Sobotni rozkład w piątek i dziś zaskoczył wiele osób, w tym samego prezydenta Jacka Jaśkowiaka i zastępcę Macieja Wudarskiego.

Jako prezydent Miasta Poznania przepraszam wszystkich pasażerów poznańskich autobusów i tramwajów za niedostateczne informacje w sprawie zmian rozkładów jazdy w ostatnich dniach. Sobotni rozkład w piątek i dziś zaskoczył wiele osób, w tym mnie i mojego zastępcę. Obiecuję, że wyciągniemy wnioski z tych sytuacji. Przeanalizujemy zmiany rozkładów jazdy podejmowane w takich sytuacjach, system informowania o nich mieszkańców i wreszcie połączymy zmiany wprowadzane przez ZTM z tymi, za które odpowiada ZDM. Jeśli w piątek mamy sobotni rozkład jazdy ZTM to Strefa Płatnego Parkowania ZDM nie może działać jak w zwykłe dni - powiedział Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Przypomnijmy w piątek, 2 stycznia oraz w poniedziałek, 5 styczna tramwaje i autobusy jeździły według sobotniego rozkładu jazdy. Natomiast normalnie działała strefa płatnego parkowania. Kierowcy zostawiający swoje samochody w okolicy Dworca Zachodniego i Targów musieli zapłacić za postój w godz. od 8:00 do 18:00.

Kolejny i jedyny długi weekend przypada w czerwcu. Czy w piątek, po Bożym Ciele obowiązywać będzie sobotni rozkład jazdy i funkcjonować strefa płatnego parkowania przekonamy się niebawem.


Komentarze (1)

06-01-2015 19:22:54
Tomek
Chyba ta jazda komunikacją publiczną naszego nowego prezydenta to działanie na pokaz. Każdy kto choć trochę jeździ MPK, wie że w takie dni są sobotnie rozkłady jazdy i trąbi o tym radio, telewizja, są ogłoszenia na przystankach.
Aktualności
Niezapominajka
16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: