Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W piątek i poniedziałek tramwaje i autobusy jeźdżą jak w soboty. Kierowcy muszą płacić za postój - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W piątek i poniedziałek tramwaje i autobusy jeźdżą jak w soboty. Kierowcy muszą płacić za postój
02-01-2015 13:51   Janusz Ludwiczak
W piątek i poniedziałek w komunikacji miejskiej obowiązuje sobotni rozkład jazdy. Tramwaje i autobusy jeżdżą rzadziej. Natomiast 2 i 5 stycznia kierowcy muszą normalnie opłacić postój w strefie płatnego parkowania.

W piątek i poniedziałek tramwaje i autobusy na przystanki podjeżdżają rzadziej, średnio co 15-20 minut, zamiast co 10/12'. Obowiązuje bowiem sobotni rozkład jazdy.

Natomiast 2 i 5 stycznia czynna jest strefa płatnego parkowania. Kierowcy zostawiający swoje samochody w okolicy Dworca Zachodniego i Targów muszą zapłacić za postój w godz. od 8:00 do 18:00.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: