Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na biało-czerwono w Kręgu, w rytmie lat 80. i 90. w dawnym Hortexie - sylwester na Łazarzu {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na biało-czerwono w Kręgu, w rytmie lat 80. i 90. w dawnym Hortexie - sylwester na Łazarzu {WIDEO}
02-01-2015 01:15   Janusz Ludwiczak
W nocy ze środy na czwartek, kiedy żegnaliśmy stary rok i witaliśmy 2015 sporo zabaw i imprez sylwestrowo-noworocznych odbyło się na Łazarzu. W Klubie Osiedlowym "Krąg" bawiono się na czerwono-biało przy muzyce lat 80., 90. i współczesnych przebojach. Sylwester odbył się również w dawnej kawiarni i koktajl-barze Hortex przy ul. Głogowskiej 29.

Ponad 80 osób bawiło się na zabawie sylwestrowej w Klubie Osiedlowym "Krąg". Wymagany był czerwony lub czarny strój. Zabawa w "Kręgu" upłynąła przy przy muzyce lat 80., 90. i współczesnych hitach.

Świętowanie nadchodzącego 2015 roku miało miejsce również w dawnej kawiarni i koktajl-barze Hortex przy ul. Głogowskiej 29.

Postanowiliśmy zaprosić wszystkich do dołączenia do nas w tą wyjątkową noc w wyjątkowych, modernistycznych przestrzeniach pamiętających czasy coctail-baru Hortex. Odwołując się do ostatnich lat świetności i działalności coctail-baru, gdy w jego przestrzeniach można było jeszcze spędzić pierwszą randkę, luźno proponujemy styl i estetykę nawiązującą do coraz bardziej odległych lat 90'tych. Podsumowując rok 2014 i jego intensywną końcówkę, pełną inspirujących działań kulturalnych i spotkań, sylwester będzie dla nas okazją aby wejść w Nowy Rok w miejscu, które stało się zalążkiem do powstania Otwartej Strefy Kultury na Łazarzu. W ten sposób życząc sobie aby wszystkie nasze plany i marzenia odnośnie bliskch nam okolic zaczęły się urzeczywistniać w nadchodzącym roku - wyjaśnia Agnieszka Szablikowska.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

cze

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze

16

cze

do 18-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Pyrkon" - Festiwal Fantastyki

17

cze

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Koncert "Psalmy mówią" w wykonaniu Andrii Merkhel – ukraiński kompozytor, kurator projektów teatralnych i artystycznych oraz wykonawca

20

cze

14:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty rękodzieła artystycznego dla seniorów - Wikliniarstwo

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: