Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poznaniacy powitali 2015 rok na Placu Wolności {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poznaniacy powitali 2015 rok na Placu Wolności {GALERIA ZDJĘĆ}
01-01-2015 22:44   Janusz Ludwiczak
Kilka tysięcy osób spędziło sylwestra na Placu Wolnności. Poznaniacy powitali nowy rok pod hasłem "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc" w rytmie przebojów Anny Jantar. W trakcie koncertu wystąpili m.in. Natalia Kukulska, Małgorzata Ostrowska, Kasia Wilk czy Halina Frąckowiak.

Największy sylwester w mieście odbył się na Placu Wolności. Poznaniacy powitali 2015 rok pod hasłem "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc". Ten i inne wielkie przeboje Anny Jantar usłyszeliśmy w nowych aranżacjach w wykonaniu Natalii Kukulskiej, Małgorzaty Ostrowskiej, Haliny Frąckowiak, Kasi Wilk, Dagmary i Martyny Melosik czy band Jacka Piskorza.

Tuż przed północą na Placu Wolności pojawił się Prezydent Miasta.

Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku. Nie będę składał obietnic, bo zrobiłem to w kampanii wyborczej. Teraz czas na ich realizację - mówił na Placu Wolności Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

"Moje postanowienia noworoczne w Nowym Roku są odmienne od postanowień z minionych lat. Zamiast redukcji wagi, poprawy formy fizycznej, rezygnacji z picia kawy wpisuję przejście dla pieszych na Moście Dworcowym, przyśpieszenie prac nad budową tramwaju na Naramowice, pozytywne zmiany w kulturze, poprawę funkcjonowania transportu publicznego i deklaracje złożone podczas kampanii wyborczej. Po trzech tygodniach nowej pracy jestem optymistą." - dodał Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania na Facebooku.

Po uroczystym powitaniu Nowego Roku odbyła się druga część koncertu, w trakcie której swoje przeboje wykonała Natalia Kukulska z zespołem. Zabawa na Placu Wolności zakończyła się po godz. 2 setami granymi przez DJ.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

wrz

do 22-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Common Future - Kongres Odbudowy Ukrainy

23

wrz

do 24-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze dla dzieci i rodziców/dziadków
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com - liczba miejsc ograniczona

29

wrz

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: