Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Najbardziej czytane i komentowane artykuły lazarz.pl w 2014 roku - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Najbardziej czytane i komentowane artykuły lazarz.pl w 2014 roku
31-12-2014 22:38   Janusz Ludwiczak
Przedstawiamy 5 najbardziej czytanych i komentowanych przez Państwa artykułów w 2014 roku. Najbardziej czytanym przez Państwa artykułem była informacja o remoncie i otwarciu po przerwie pływalni letniej w Parku Kasprowicza. Z kolei najbardziej komentowaliście Państwo artykuł dotyczący Centrum Sportów Wrotkarskich.


Najbardziej czytane artykuły portalu lazarz.pl w 2014 roku:

1. "Jest to ukłon w stronę mieszkańców" - w połowie czerwca otwarta zostanie pływalnia przy Arenie - 100 579 odsłon
W drugiej połowie czerwca otwarta zostanie pływalnia letnia w Parku Kasprowicza, a jeszcze rok temu wydawało się, że obiekt ten zostanie zamknięte na dobre. POSiR postanowił udostępnić obiekt mieszkańcom. Wszystkie trzy baseny, łącznie z infrastrukturą mają zostać wyremontowane m.in. dzięki środkom zaoszczędzonym z przetargu. Remont obiektu ma kosztować ok. pół miliona złotych.
zobacz więcej

2. Po bankach i salonach sukien ślubnych ulicę Głogowską zdominują sex-shopy i centra erotyki? - 82 197 odsłon
Głogowska powinna się nazywać Bankową lub Ślubną, a to dlatego, że przy głównej ulicy Łazarza znajduje się ponad 50 banków i centrów finansowych oraz kilka salonów sukien ślubnych. Tymczasem nowe oblicze Głogowskiej nadają sex-shopy. W miejscu, w którym mieścił się niegdyś sklep rowerowy, później biuro nieruchomości powstało centrum erotyki.
zobacz więcej

3. "Ale Musicale" pokazał Teatr Roma w Sali Ziemi - 66 081 odsłon
Artyści z Teatru Muzycznego Roma zaprezentowali największe przeboje ze znanych musicali. Zgromadzona w czwartkowy wieczór w Sali Ziemi publiczność mogła zobaczyć Pana Kleksa, Króla Lwa i Małą Syrenkę oraz wysłuchać utworów z musicalu Koty i Mamma Mia.
zobacz więcej

4. Ogromna kula spadła na chodnik przy ul. Głogowskiej - 65 630 odsłon
Idąc ulicą Głogowską, tuż za skrzyżowaniem z Hetmańską możemy zobaczyć ogromną kulę. Wydaje się, że spadła ona na chodnik. Okazuje się, że jest to element dekoracji ulicy, a w chodnik po prostu się zapadł.
zobacz więcej

5. Na Targach powstanie muzeum - 65 477 odsłon
W szklanym budynku Holu Wschodniego, znajdującym się naprzeciwko Mostu Dworcowego za dwa lata otwarte zostanie muzeum Międzynarodowych Targów Poznańskich.
zobacz więcej


Najbardziej komentowane artykuły portalu lazarz.pl w 2014 roku:

1. Rolkarze chcą bezpiecznego miejsca do jazdy. Centrum Wrotkarskie powstanie w Parku Kasprowicza? - 52 komentarze
Rolkarze i wrotkarze narzekają, że nie ma w Poznaniu miejsca, gdzie mogą bezpiecznie jeździć. Zrodził się pomysł, by w Parku Kasprowicza, na terenie, na którym miało powstać lodowisko powstało Centrum Sportów Wrotkarskich.
zobacz więcej

2. Proboszcz kościoła Św. Anny rozważa zamalowanie fresków Wacława Taranczewskiego - 43 komentarze
Czy freski znanego poznańskiego malarza Wacława Taranczewskiego, które znajdują się w prezbiterium kościoła Św. Anny przy zbiegu ulic Matejki i Limanowskiego zostaną zamalowane? Proboszcz świątyni twierdzi, że parafii nie stać na odrestaurowanie malowideł. Oburzenia nie kryje Miejska Konserwator Zabytków.
zobacz więcej

3. Wojciech Wośkowiak nie będzie radnym miasta Poznania. Znamy już wyniki wyborów na Łazarzu - 32 komentarze
Miejska Komisja Wyborcza opublikowała oficjalne wyniki wyborów na Prezydenta Poznania i do Rady Miasta. Z pięciu mandatów w okręgu nr 2 obejmującym Łazarz po dwa przypadną przedstawicielom Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości, a jeden przedstawicielce Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Dotychczasowy radny z ramienia komitetu prezydenckiego Wojciech Wośkowiak nie zdobył mandatu.
zobacz więcej

4. Muzułmanie z Biedrzyckiego obchodzą święto Eid al-Adha - 30 komentarzy
Święto Ofiarowania obchodzili w sobotę poznańscy muzułmanie. Rano spotkali się na specjalnej modlitwie takbir, a później na świątecznym obiedzie. Eid al-Adha jest to drugie najważniejsze święto dla muzułmanów, których w Poznaniu jest ok. 300.
zobacz więcej

5. "Moje podwórko to jeden wielki śmietnik" - 23 komentarzy
"Moje podwórko przypomina jeden wielki śmietnik. Latem jest ogniskiem takiego smrodu, że można się przewrócić. Nie mogę otworzyć okien, co spowodowane jest, że śmieci wywożone są tylko raz w tygodniu przy pięciu działających sklepach, w tym spożywczo-warzywny, gdzie odpady żywności przemieniają się na fetor, smród i wielkie końskie muchy. Rozmowy z Administracja Osiedla "Łazarz" są tego typu, że śmieci wywozi GOAP, a spółdzielnia nie ma na to wpływu - alarmuje nasza Czytelniczka, p. Anna Karpińska, mieszkanka bloku przy ul. Wyspiańskiego 17.
zobacz więcej

A jaki był 2014 rok dla Łazarza? To podsumujemy w naszym plebiscycie "ŁAZARZ2014 - dzielnicowe podsumowanie roku".


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: