Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

5 Milionów w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
5 Milionów w Arenie
17-12-2014 00:43   Janusz Ludwiczak
W Arenie odbywa się turniej 5-ciu Milionów, który jest doskonałą zabawą w atmosferze przedświątecznej dla uczniów kilku poznańskich podstawówek. Uczniowie rywalizują w różnych zawodach i konkurencjach sprawnościowych, m.in. toczeniu śnieżek czy wyścigu Mikołajów. Chętne dzieci mogą również poskakać na trampolinie i pozjeżdżać z powietrznego zamku.

Turniej pod nazwą "Puchar 5 Milionów" odbywa się już po raz czternasty.

Stało się już tradycją, że przed Świętami Bożego Narodzenia w hali widowiskowo-sportowej Arena odbywa się "Puchar 5 Milionów". W dniach 15-17 grudnia w XIV edycji zawodów uczestniczyć będzie, podobnie jak przed rokiem, kilkuset uczniów poznańskich szkół podstawowych. Zawodnicy będą rywalizować w takich konkurencjach jak „świąteczne zakupy” czy „wyścig Mikołajów”. Emocji i dobrej zabawy z pewnością nie zabranie. W tym roku organizatorzy, Młodzieżowy Ośrodek Sportowy, przewidzieli kilka dodatkowych atrakcji. Wśród nich są występy zespołu tanecznego Kolejorz Girls, który na co dzień wspiera piłkarzy KKS Lech Poznań - informuje Błażej Daracz, rzecznik Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Początku turnieju sięgają już lat 60., kiedy odbywały się z wielkim finałem w Warszawie. Później ta impreza ogólnopolska zanikła. My organizujemy już 12 edycję tego turnieju, ale już na szczeblu poznańskim. Po pierwszych dwóch dniach wyłonionych zostanie sześć drużyn, które zmierzą się 17 grudnia w finale. Na dzieci czekają puchary ufundowane przez prezydenta Poznania, dyplomy i zestawy sportowe dla szkół. Wszyscy uczestniczy otrzymają koszulki i słodycze - dodaje Jerzy Kerger z Młodzieżowego Ośrodka Sportowego.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: