Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kalcyty, piryty, sfeleryty, bursztyny i minerały w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kalcyty, piryty, sfeleryty, bursztyny i minerały w Arenie
14-12-2014 00:39   Janusz Ludwiczak
Naszyjniki, bransoletki, pierścionki, kamienie z różnych minerałów można nie tylko zobaczyć ale zakupić podczas XXXV Giełdy - Wystawy Kamieni, Minerałów i Wyrobów Jubilerskich, która w weekend odbywa się w Arenie.

Już po raz trzydziesty piąty w hali Arenie odbywa się Wystawa Giełda - Wystawa Kamieni, Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich.

Na wystawie swoją ofertę prezentuje blisko 75 wystawców. Zwiedzający mogą zobaczyć i kupić różnego rodzaju minerały, muszle, piękne rzeczy wykonane z naturalnych kamieni. Giełdę i Wystawę Kamieni, Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich organizujemy od połowy lat 90. Na początku impreza odbywała się w Zamku, później przenieśliśmy się do Areny - powiedział Grzegorz Pilarczyk, współorganizator imprezy.

Wystawcy prezentują ofertę różnego rodzaju bursztynów, kamieni, muszli, pierścionków i innych wyrobów jubilerskich. Co ciekawe, nie brakuje na wystawie... meteorytów. Zwiedzający mogą nie tylko obejrzeć, ale również kupić między innymi kalcyty, piryty czy sfeleryty, a każdy z nich ma swoją moc i znaczenie.

W Arenie zwiedzający mogą zobaczyć także wystawę muszli od największych do zupełnie małych. Każda z nich ma swój niepowtarzalny kształt i barwę, jednak wszystkie mają coś wspólnego - szumią jak dźwięki fal morza.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

paź

17:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: kantaty włoskie - koncert

16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: