Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mistrzostwa Wielkopolski Osób Niepełnosprawnych w Judo odbyły się na Olimpii - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mistrzostwa Wielkopolski Osób Niepełnosprawnych w Judo odbyły się na Olimpii
10-12-2014 07:36   redakcja, Akademia Judo
W sobotę w Centrum Sportu i Rekreacji Olimpia przy ulicy Taborowej 1 odbyły się III Mikołajkowe Mistrzostwa Wielkopolski Osób Niepełnosprawnych w Judo.

W trzeciej edycji Mistrzostw Wielkopolski Osób Niepełnosprawnych wystartowało 22 zawodników z 4 różnych oddziałów. Było można zobaczyć nie tylko walki Judo, ale przede wszystkich prawdziwą, szczerą radość, uśmiech i niesamowite emocje towarzyszące całym rodzinom podczas turnieju. Pod okiem trenera Dariusza Migdała trenuje co raz więcej zawodników niepełnosprawnych intelektualnie.

Zawodnicy niepełnosprawni intelektualnie przeżywają walki w szczególny sposób. W większości przypadków nie jest dla nich ważna wygrana. Cieszą się tym, że są wyróżnieni, a oczy wszystkich widzów, najbliższych wpatrzone są tylko na nich - mówi Barbara Jopek, sędzina zawodów.

Zawodników odwiedził święty Mikołaj oraz maskotka klubowa Ippcio, którzy wprowadzili rodzinną świąteczną atmosferę. Każdy z zawodników stanął na podium, został udekorowany dyplomem, paczką świąteczną i upominkami, a zaraz po zawodach wszyscy spotkali się na słodkim poczęstunku.

Szkolenie osób niepełnosprawnych oraz zawody są możliwe dzięki wsparciu Miasta Poznań.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: