Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mistrzostwa Wielkopolski Osób Niepełnosprawnych w Judo odbyły się na Olimpii - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mistrzostwa Wielkopolski Osób Niepełnosprawnych w Judo odbyły się na Olimpii
10-12-2014 07:36   redakcja, Akademia Judo
W sobotę w Centrum Sportu i Rekreacji Olimpia przy ulicy Taborowej 1 odbyły się III Mikołajkowe Mistrzostwa Wielkopolski Osób Niepełnosprawnych w Judo.

W trzeciej edycji Mistrzostw Wielkopolski Osób Niepełnosprawnych wystartowało 22 zawodników z 4 różnych oddziałów. Było można zobaczyć nie tylko walki Judo, ale przede wszystkich prawdziwą, szczerą radość, uśmiech i niesamowite emocje towarzyszące całym rodzinom podczas turnieju. Pod okiem trenera Dariusza Migdała trenuje co raz więcej zawodników niepełnosprawnych intelektualnie.

Zawodnicy niepełnosprawni intelektualnie przeżywają walki w szczególny sposób. W większości przypadków nie jest dla nich ważna wygrana. Cieszą się tym, że są wyróżnieni, a oczy wszystkich widzów, najbliższych wpatrzone są tylko na nich - mówi Barbara Jopek, sędzina zawodów.

Zawodników odwiedził święty Mikołaj oraz maskotka klubowa Ippcio, którzy wprowadzili rodzinną świąteczną atmosferę. Każdy z zawodników stanął na podium, został udekorowany dyplomem, paczką świąteczną i upominkami, a zaraz po zawodach wszyscy spotkali się na słodkim poczęstunku.

Szkolenie osób niepełnosprawnych oraz zawody są możliwe dzięki wsparciu Miasta Poznań.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: