Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Naprzeciwko kościoła Św. Anny powstał 4-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Naprzeciwko kościoła Św. Anny powstał 4-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy
08-12-2014 12:43   Janusz Ludwiczak
Czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny z funkcjami usługowymi powstał przy skrzyżowaniu ulic Matejki i Limanowskiego, naprzeciwko kościoła Św. Anny.

Budowa budynku budynku wielorodzinnego z usługami przy ul. Matejki 34 rozpoczęła się w czerwcu.

Obiekt ma 450 metrów kwadratowych powierzchni i cztery kondygnacje. Powstało w nim 8 lokali mieszkalnych. Na parterze znajdą sklepy. Obecnie trwają prace wykończeniowe. Zakończenie inwestycji planowane jest w I kwartale przyszłego roku. Jest to inwestycja prywatna, mieszkania nie będą sprzedawane na rynku nieruchomości.


Komentarze (2)

08-12-2014 22:49:15
w
Na takim nieproporcjonalnym wykuszu to wiecej traci ten budynek urody niz inwestor zyskuje metrow kwadratowych ;)
08-12-2014 17:20:03
morlock
Fakt że się fajnie komponuje ale i tak mi zabraknie zapachu wrzosu. Rósł tam gdzie ta "bankowa witryna" na winklu. To se ne wrati. Ostały się ( na razie) ogródki pomiędzy Matejki i Głogowską. Też wiosną pachnie ale lokalnie. A tak w ogóle czyja ta lepianka skoro po zawieszeniu wiechy (współczuję Wiesławo) pojawiła się na ogrodzeniu oferta sprzedaży, wynajmu? Pogrobowce pogrobelowca czy prywatna inicjatywa Panie Januszu? Ps. Od czasu jak sąsiadki zaczęły komentować kolor moich sznurowadeł zacząłem się również plotami zajmować. Może to zaraźliwe.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: